Szukaj

Plotkowali o ciąży Marty Manowskiej. Najnowsze zdjęcia rozwiewają wątpliwości

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Nic zatem dziwnego, że jej życiem zaczęła interesować się kolorowa prasa. Jakiś czas temu pojawiły się w niej informacje o ciąży gwiazdy. Jej ostatnie zdjęcia nie pozostawiają żadnych złudzeń.

Marta Manowska jest jedną z największych gwiazd Telewizji Publicznej. Dziennikarka zadebiutowała, jako prowadząca program Rolnik Szuka Żony. Show okazało się wielkim hitem i przyniosło swojej gospodyni rozpoznawalność. Chwilę później świat telewizji stanął przed nią otworem. Pojawiły się kolejne propozycje i programy, w których z wielkim powodzeniem występowała. Nie obyło się oczywiście bez kilku kontraktów reklamowych. Obecnie gwiazda pracuje na planie siódmej edycji uwielbianego przez widzów programu. Czy tym razem jakiemuś rolnikowi uda się znaleźć prawdziwą miłość? Tego dowiemy się za kilka tygodni.

Marta z wielkim powodzenie poprowadziła również Sanatorium miłości. To program, w którym grupa seniorów szuka partnera na resztę swojego życia. Pewne jest, że kolejny hit TVP połączył nie tylko bohaterów, ale pozwolił samej prowadzącej odnaleźć swoją drugą połówkę. Gospodyni miłosnego show spotkała na planie Adama, który jest odpowiedzialny za dźwięk. Chociaż Marta niezbyt często opowiada o swoim życiu prywatnym, to nie potrafi zaprzeczyć temu, że odnalazła wielkie szczęście.

Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła. 

Kilka tygodni temu dziennik Super Express poinformował, że zakochani zaręczyli się. Jednak do tej pory sama zainteresowana nie odniosła się do tych informacji.

Marta Manowska w ciąży? Ostatnie zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Krótko po informacji o zaręczynach w kolorowej prasie pojawiły się kolejne rewelacje. Tabloidy ogłosiły, że prezenterka prawdopodobnie jest w ciąży. Wszyscy fani z zaciekawieniem wypatrywali u niej powiększającego się brzuszka. Niestety będą oni bardzo rozczarowani, ponieważ na ostatnich zdjęciach Marty nie widać żadnych krągłości.

Przez kilka tygodni, które upłynęło od tych informacji, ciążowe krągłości byłyby już widoczne. Gwiazda programu Rolnik Szuka Żony nadal może pochwalić się płaskim brzuszkiem. Tym razem kolorowa prasa się pomyliła.

 


Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska – TVP 2020 jesienna ramówka

Marta Manowska – TVP 2020 jesienna ramówka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×