Marta Kuligowska pokazała zdjęcie dzieci. Gwiazda TVN24 rzadko publikuje takie kadry. Bliźniaki właśnie skończyły 14 lat. Córka to jej prawdziwa kopia

Marta Kuligowska

Marta Kuligowska

Marta Kuligowska rzadko pokazuje zdjęcie swoich pociech, ale postanowiła zrobić wyjątek. Bliźniaki skończyły 14 lat, a ich mama pęka z dumy. Córka to skóra zdjęta z mamy. 

Marta Kuligowska to jedna z najbardziej znanych twarzy TVN 24. Dziennikarka od lat pojawia się na antenie i przez ten czas zdołała zgromadzić wokół siebie sporą liczbę fanów, którzy interesują się nie tylko jej zawodową karierą, ale też życiem prywatnym ekranowej ulubienicy. Karierę zaczynała w 2001 roku, a przez ostatnią dekadę była odpowiedzialna za poranne pasmo informacyjne. Gwiazda praktycznie od samego początku jest związana z grupą TVN.

Jest ona bardzo zaangażowana w swoją pracę, ale też znajduje czas na social media. Tam wiele razy pokazywała kulisy pracy na antenie. Marta zachęca też do zdrowego trybu życia. Promuje między innymi bieganie i sama bierze udział w kolejnych zawodach.

Kuligowska jest nie tylko zapracowaną dziennikarką, ale też szczęśliwą mamą. Gwiazda TVN24 od lat związana jest z Pawłem Hoffmanem, który nie pojawia się z nią na ściankach i jak sam twierdzi woli żyć w cieniu sławnej żony. Para doczekała się dwójki dzieci, a z okazji ich święta dumna mama pochwaliła się zdjęciem pociech.

Marta Kuligowska pokazała dzieci. Jak wyglądają? Ile mają lat?

Dziennikarka rzadko mówi o życiu prywatnym, ale jakiś czas temu w rozmowie z magazynem Viva! zrobiła wyjątek. Otwarcie powiedziała o tym, że jej dzieci nie były planowane, ale są bardzo kochane.

Dzieci nie były planowane, o czym wiedzą, ale były chciane i kochane od początku. (…). Moje dzieci to wyjątkowo udane egzemplarze, mówię to obiektywnie jako matka. Nie ma z nimi nudy – powiedziała.

Pociechy Marty są obecnie w trudnym wieku. Ich mama wie, że okres dorastania to jeden z etapów życia, przez który muszą wspólnie przetrwać. W wywiadzie wyznała też, że sama była trudną nastolatką.

Jesteśmy na etapie buntu i budowania swojej tożsamości. Dlatego najczęściej słyszę od nich, że czegoś nie chcą. Wszystko jednak przebiega książkowo, trzeba to tylko przetrwać. Wiem o tym, bo sama nie byłam łatwą nastolatką.

Chociaż Kuligowska niezbyt często chwali się zdjęciami pociech, to postanowiła zrobić wyjątek. Z okazji 14. urodzin udostępniła w social mediach kadr, na którym możemy zobaczyć jej córkę Helenę i syna Franka. Bliźniaki mocno wyrosły.

Mój ulubiony duet świętuje dziś 14 urodziny. Kiedy to zleciało 🙂 #helenaifranek przerośli mnie już i pewnie prześcigną we wszystkim… I tego im życzę – napisała dumna mama.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy i życzeń urodzinowych dla nastolatków. Fani nie ukrywają, że córka dziennikarki jest do niej niezwykle podobna. Również tak uważacie?


Marta Kuligowska pokazała dzieci - Helena i Franek

Marta Kuligowska pokazała dzieci - Helena i Franek

Marta Kuligowska - Kwesta na Powązkach 2017

Marta Kuligowska - Kwesta na Powązkach 2017

Marta Kuligowska – Sopot Top of the Top 2021

Marta Kuligowska – Sopot Top of the Top 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×