NewsyAle gratka! Łukasz Nowicki pokazał zdjęcia 4-letniej córeczki. Takie kadry to prawdziwa rzadkość, zupełnie jak imię dziewczynki

Ale gratka! Łukasz Nowicki pokazał zdjęcia 4‑letniej córeczki. Takie kadry to prawdziwa rzadkość, zupełnie jak imię dziewczynki

Łukasz Nowicki pokazał córeczkę
Łukasz Nowicki pokazał córeczkę
Elwira Szczepańska
18.07.2022 21:20

Łukasz Nowicki jest obecnie znany najbardziej z roli prowadzącego Pytanie na śniadanie. Na wizji najczęściej towarzyszy mu Małgosia Opczowska. Tworzą bardzo lubiany duet. Przyszedł jednak czas na wakacje.

Na Instagramie Nowickiego pojawiły się rzadkie o niego kadry, na których pokazał swoją córeczkę.

Łukasz Nowicki na rzadkim zdjęciu z córeczką

Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska w 2016 roku wzięli ślub na Bali. W 2018 roku doczekali się wspólnego dziecka. Jak donosiło wówczas Twoje Imperium, na świecie pojawiła się wówczas śliczna, zdrowa córka. Rodzice nadali jej oryginalne imię - Józefina.

Olga zdradziła również, że podczas porodu nie było żadnych komplikacji, a ona i córeczka są w domu:

Zarówno ja, jak i córeczka czujemy się dobrze, ale przez jakiś czas zostaniemy w  domu, bo pogoda nie sprzyja spacerom. Razem z  mężem rozpoczynamy nową fascynującą przygodę, jaką będzie wychowywanie córki. To jak piękna, upragniona podróż w nieznane - wyznała Paszkowska

Wyznała również, że w domu powitali siostrę jej bracia - syn Łukasza i Haliny Młynkovej, Piotr, oraz synek Olgi, Zachary. Czas mija niesamowicie szybko i dziewczynka jest już 4-latką.

Mimo że Nowicki niechętnie dzieli się tak prywatnymi zdjęciami w social mediach, tym razem zrobił wyjątek i pokazał zdjęcie z Józefiną. Włoskie wakacje są wielką przygodą dla całej rodziny.

Spacery z Józefiną po Casale Marittimo niełatwe bo dużo pod górę , ciepło i w japonkach . Pomimo trudności - UWIELBIAM!!!! - napisał.

Nawet upał i wspinaczka pod górkę w niewygodnym obuwiu nie przeszkodziła prezenterowi w czerpaniu radości ze wspólnych chwil. Dziewczynka i jej tata wrócą z wakacji bardzo opaleni. Mimo że na zdjęciach nie widać dokładnie, jak wygląda Józefina, to można się domyślać, że jest śliczną i ciekawą świata czterolatką.

Łukasz Nowicki na wakacjach
Łukasz Nowicki na wakacjach
Łukasz Nowicki na wakacjach
Łukasz Nowicki na wakacjach
Łukasz Nowicki na wakacjach
Łukasz Nowicki na wakacjach
Łukasz Nowicki i jego córka Józefina
Łukasz Nowicki i jego córka Józefina
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także