Marta Kaczyńska promuje serial o Osieckiej. Okazała piękne wsparcie dla TVP

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska zareagowała na serial o Agnieszce Osieckiej. Na Instagramie udostępniła bardzo wymowne zdjęcie, które podbiło serca internautów.

Marta Kaczyńska trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Po raz ostatni w 2018 roku, gdy zalegalizowała swój związek z Piotrem Zielińskim. Małżonkowie zostali rodzicami, doczekali się Stasia. Aktualnie żyją w związku na odległość: Marta i dzieci (oprócz syna ma jeszcze dwie córki z poprzedniego związku) na co dzień przebywają w Trójmieście, jej ukochany w Warszawie.

Plotkuje się, że wkrótce Kaczyńska i Zieliński zamieszkają razem. Podobno są zmęczeni ciągłymi dojazdami. Mają przeprowadzić się na Mazury do miejscowości, w której się poznali. Już kilka miesięcy temu mówiło się, że remontują posiadłość, w której przygotowują swoje wymarzone gniazdko. Chociaż chcieli w niej zamieszkać tuż przed zeszłorocznym Bożym Narodzeniem, na razie tak się nie stało.

Kaczyńska stara się być aktywna w social mediach. Pomimo iż na razie nie odniosła się do tematu rzekomej przeprowadzki, co jakiś czas dzieli się z internautami wybranymi zdjęciami. Wśród nich nie brakuje ujęć morza i plaży, które chętnie fotografuje. Tak było też w połowie grudnia, gdy podzieliła się pięknym kadrem.

Tym razem Marta Kaczyńska dodała zdjęcie, które można odebrać jako komentarz do nowej produkcji TVP, Osiecka. Pokazała fragment kanapy, na której znajduje się dziecięca zabawka. Leży tam też książka Zofii Turowskiej, która opowiada o wybitnej poetce. W kadrze pojawiły się również nogi córki prezydenta. Wygląda na to, że ma nieco luźniejsze popołudnie i z przyjemnością poświęca się lekturze.

Chociaż Marta Kaczyńska nie dodała żadnego komentarza, wpis spodobał się internautom. Zamiast komentarzy (właścicielka profilu ograniczyła tę opcję, pozwalając na nią jedynie wybranym osobom), licznie pozostawiają serduszka pod zdjęciem.

Warto wspomnieć, że nie tylko córka prezydenta zareagowała na serial Osiecka. Produkcja TVP budzi spore emocje wśród odbiorców. Na jej temat wypowiedziało się już kilka osób. Wśród nich jest m.in. Maryla Rodowicz, która przyjaźniła się z poetką. Piosenkarka uważa, że jej koleżanka została niewłaściwie zaprezentowana na ekranie:

Serialowa Agnieszka mówi za szybko i za agresywnie. Agnieszka tak nie mówiła. Ona mówiła spokojnie, miała łagodny głos. Przeszkadza mi też ilość alkoholu, który aż wylewa się z ekranu. […] W każdym odcinku jest dużo tego alkoholu. Znałam Agnieszkę naprawdę długo, bo ponad 20 lat i nie widziałam, żeby ona tak piła.

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Marta Kaczyńska zareagowała na serial o Osieckiej

Marta Kaczyńska zareagowała na serial o Osieckiej

Marta Kaczyńska z maseczką ochronną na spacerze z synem

Marta Kaczyńska z maseczką ochronną na spacerze z synem

Marta Kaczyńska z synem Stanisławem

Marta Kaczyńska z synem Stanisławem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×