Marta Kaczyńska wyprowadza się z Sopotu. Razem z mężem wybrali piękną willę. Lokalizacja zaskakuje

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska i jej mąż, Piotr Zieliński przygotowują się do sporej rewolucji. Małżonkowie planują razem zamieszkać. Gdzie? Lokalizacja dla wielu osób może być sporym zaskoczeniem.  

Dwa lata temu Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński wzięli ślub. Ceremonia miała miejsce w Warszawie i przyciągnęła największe osobistości związane z Prawem i Sprawiedliwością, na czele z Jarosławem Kaczyńskim. Małżonkowie nie zamieszkali pod jednym dachem. Piotr przebywa w Warszawie, gdzie prowadzi interesy, Marta w Trójmieście, gdzie chodzą do szkoły jej córki.

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński razem zamieszkają

Zakochani regularnie się spotykają. Piotr towarzyszy żonie podczas niektórych ważnych, państwowych uroczystości. U boku męża Kaczyńska wyraźnie rozkwita, o czym są przekonane osoby z jej otoczenia. Jedna z nich niedawno mówiła:

Marta przy mężu rozkwita, u jego boku czuje się zrelaksowana i promienieje szczęściem. W takich chwilach uśmiecha się nawet do fotografów, robiących jej zdjęcia, choć na co dzień bardzo tego nie lubi – donosi osoba z otoczenia małżonków w tygodniku Dobry Tydzień.

Chociaż para przez długi czas żyła na walizkach, wygląda na to, że wkrótce się to zmieni. Dobry Tydzień donosi, że małżonkowie są zmęczeni sytuacją i postanowili razem zamieszkać. Poszli na kompromis. Nie planują mieszkać w Warszawie, czy w Sopocie, a na Mazurach, w miejscowości, w której się poznali.

Tygodnik podaje, że Marta i Piotr aktualnie są w trakcie remontowania posiadłości. Nie jest wykluczone, że w nowym miejscu zamieszkają wspólnie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do tych spekulacji.

Jeśli się one jednak potwierdzą, Marta pożegna się z Trójmiejskimi fotoreporterami, którzy co jakiś czas depczą jej po piętach. Niedawno to właśnie oni zrobili jej zdjęcia z ukrycia, na których widać, jak Kaczyńska nie dostosowuje się do obostrzeń i w miejscach publicznych nie ma zakrytego nosa i ust. Grozi za to spora kara finansowa. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Marta Kaczyńska z mężem i synem na Wawelu

Marta Kaczyńska z mężem i synem na Wawelu

Marta Kaczyńska i Jarosław Kaczyński - Miesięcznica pogrzebu pary prezydenckiej na Wawelu w dniu urodzin Jaroslawa Kaczyńskiego

Marta Kaczyńska i Jarosław Kaczyński - Miesięcznica pogrzebu pary prezydenckiej na Wawelu w dniu urodzin Jaroslawa Kaczyńskiego

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×