Szukaj

Marta Kaczyńska zabrała swoje córki na luksusowe wakacje do Chorwacji! Są pierwsze szałowe zdjęcia z ich wyprawy!

Marta Kaczyńska wakacje w Chorwacji

Marta Kaczyńska ze swoimi dwiema córkami - Ewą i Martynką udała się na kolejne szalone wakacje. Tym razem dziewczyny poleciały do Chorwacji. Na profilu jej starszej córki Ewy, pojawiły się już pierwsze zdjęcia z podróży.

Marta Kaczyńska z racji, że jest córką Lecha Kaczyńskiego oraz bratanicą Jarosława Kaczyńskiego, nieustannie wśród plotkarskich mediów cieszy się sporym zainteresowaniem. Celebrytka sama podsyca swoją popularność pojawiając się na licznych eventach w towarzystwie swojego trzeciego małżonka – Piotra Zielińskiego. Poza tym Marta niedawno ponownie została mamą, zatem jej trzeci poród, choć był owiany wielka tajemnicą, stał się głównym tematem portalowych publikacji.

Kaczyńska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na których najczęściej wkleja swoje artystyczne fotki, zdarzają się także relacje ze spacerów z synkiem. Warto wspomnieć, że Kaczyńska ma jeszcze dwie nastoletnie córki, które jak zawodowe celebrytki szaleją na instagramie. Dzięki temu do sieci przedostają się niekontrolowane przez matkę doniesienia z jej życia prywatnego.

Ostatnio na profilu starszej córki Kaczyńskiej – Ewy, pojawiła się soczysta relacja z kolejnych szałowych wakacji. Po powrocie z Turcji rodzinka Marty Kaczyńskiej poleciała do Chorwacji.

Z relacji Ewy widać, że wylot był z samego rana, na fotkach jest także widoczna młodsza córka celebrytki – Martynka, wystrojona w śliczną różową marynarkę. Na zdjęciach Ewa utrwaliła także zapierające dech chorwackie widoki, zatem wiadomo, że zapowiada się bardzo ciekawie. Czekamy na kolejne doniesienia z życia Marty i jej córek.

Sami zobaczcie jak jest ślicznie.

 

 

 

Zobacz: Córka Marty Kaczyńskiej oblała koniec roku szkolnego! Wszystkim pochwaliła się na Instagramie!

Zobacz: Zalana łzami córka Marty Kaczyńskiej na Instagramie: “Jestem przygnębiona”. Niepokojące wpisy nastolatki dają do myślenia

Zobacz: Marta Kaczyńska jest w czwartej ciąży?! Co chciała przekazać swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie?


Marta Kaczyńska na wakacjach w Chorwacji

Marta Kaczyńska na wakacjach w Chorwacji

Marta Kaczyńska z córkami na wakacjach w Chorwacji

Marta Kaczyńska z córkami na wakacjach w Chorwacji

Marta Kaczyńska z córkami na wakacjach w Chorwacji

Marta Kaczyńska z córkami na wakacjach w Chorwacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×