Szukaj

Marta Kaczyńska po raz pierwszy pokazała twarz swojej córeczki! Ale ślicznotka!

Marta Kaczyńska pokazała twarz córki

Marta Kaczyńska nigdy nie próbowała być na siłę częścią show-biznesu. Córka Lecha KaczyńskiegoMarii Kaczyńskiej pokazuje się co prawda na wydarzeniach, które gromadzą całą śmietankę towarzyską świata rozrywki, ale nie zabiega o uwagę, nie wpycha się fotografom przed obiektywy i jest bardzo zasadnicza, jeśli chodzi o ochronę swojej prywatności. To samo dotyczy jej dzieci.

Od rozstania z Marcinem Dubienieckim widujemy ją jednak częściej. Marta i jej nowy partner spodziewają się obecnie swojego pierwszego dziecka, ale prawniczka wychowuje już dwie córki – MartynęEwę, z poprzedniego związku. Często pojawia się z dziewczynkami na mieście i bywało już tak, że zabierała je ze sobą na ważniejsze wydarzenia. Nigdy jednak nie pokazywała celowo ich twarzy.

Miłym zaskoczeniem jest więc, że na Instagramie Kaczyńskiej pojawiło się zdjęcie jednej z dziewczynek, na którym możemy przyjrzeć się jej twarzy. Trzeba przyznać, że jest podobna do swojej słynnej mamy.

Myślicie, że to nowy ukochany ma na Martę taki wpływ? Niechęć do bycia w centrum zainteresowania, zwłaszcza po katastrofie smoleńskiej, która skupiła na rodzinie Kaczyńskiej, jest zupełnie zrozumiała. Ostatnio można jednak odnieść wrażenie, że Marta chętniej występuje publicznie i nie ucieka już tak od paparazzich.

Jak myślicie? Zadebiutuje z córkami na ściance?

Marta Kaczyńska wyznacza ciążowe trendy! Polska gwiazda w niemal identycznej sukience zaprezentowała swój zaokrąglony brzuszek

Marta Kaczyńska na finał zawodów w Sopocie zostawiła najlepszą stylizację! Tym razem to nie ciążowy brzuszek był na pierwszym planie

Gwiazdy podczas niedzielnych zawodów konnych w Sopocie: Martyna Wojciechowska, Katarzyna Sokołowska, Marta Kaczyńska


Czy lubisz Martę Kaczyńską?

×