Marta Kaczyńska jest W CIĄŻY, a to jeszcze nie koniec rewelacji tabloidu! Córka Lecha Kaczyńskiego po raz trzeci WYJDZIE ZA MĄŻ!

Marta Kaczyńska jest w ciąży i wychodzi za mąż

To dopiero rewelacja! Marta Kaczyńska, która jeszcze niedawno rozwodziła się z Marcinem Dubienieckim, trzeci raz stanie na ślubnym kobiercu! Córka tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej wreszcie odnalazła szczęście u boku tego jedynego? Jej trzeci mąż ma być podobno ostatnim – jak donosi Fakt, para jest w sobie niesamowicie zakochana. Piotr jest biznesmenem, pochodzi z Łodzi, z show-biznesem nie ma nic wspólnego i świata nie widzi poza swoją wybranką. To właśnie z nim widywano Martę w ciągu ostatnich paru miesięcy. A to jeszcze nie koniec rewelacji: Kaczyńska jest w ciąży.

Jak udało się ustalić Faktowi, Marta wniosła do Kościoła o unieważnienie ostatniego sakramentu małżeństwa:

Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Marcinem. Chciała mieć czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą – twierdzi źródło tabloidu

Teraz podobno nawraca wszystkich znajomych, ale nie to jest w tym wszystkim najciekawsze. Sam ślub nie będzie standardowym – Kaczyńska zdecydowała się na przysięgę jednostronną. To oznacza, że jej przyszły mąż będzie jedynie towarzyszem w kościele, a przed ołtarzem Marta wypowie wszystkie formułki samotnie.

Kiedy odbędzie się ślub? To sprowadza nas do kolejnych sensacyjnych doniesień tabloidu – Kaczyńska jest w ciąży i spodziewa się dziecka, które ma przyjść na świat w sierpniu. Nie byłoby więc dużym zaskoczeniem, gdyby para stanęła na ślubnym kobiercu w najbliższym czasie.

Zaskoczeni? Ponoć Jarosław Kaczyński błogosławi nowemu związkowi bratanicy.

Myślicie, że tym razem to już „na zawsze”?

Marta Kaczyńska myśli o powiększeniu rodziny? “Chciałabym mieć synka”

Kinga Rusin wystrzeliła słowną petardę w ministra środowiska! Drasnęła również Martę Kaczyńską i Mateusza Morawieckiego!

Marta Kaczyńska jest przeciwna prawicy! Dołączyła do Roberta Biedronia!


Marta Kaczyńska z kochankiem na oficjalnej imprezie

Marta Kaczyńska z kochankiem na oficjalnej imprezie

Marta Kaczyńska z kochankiem na oficjalnej imprezie

Marta Kaczyńska z kochankiem na oficjalnej imprezie

Andrzej Duda i Marta Kaczyńska na Wawelu/źródło:TVP Info

Andrzej Duda i Marta Kaczyńska na Wawelu/źródło:TVP Info

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×