Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Marta Kaczyńska jest W CIĄŻY, a to jeszcze nie koniec rewelacji tabloidu! Córka Lecha Kaczyńskiego po raz trzeci WYJDZIE ZA MĄŻ!Marta Kaczyńska jest w ciąży i wychodzi za mąż

To dopiero rewelacja! Marta Kaczyńska, która jeszcze niedawno rozwodziła się z Marcinem Dubienieckim, trzeci raz stanie na ślubnym kobiercu! Córka tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej wreszcie odnalazła szczęście u boku tego jedynego? Jej trzeci mąż ma być podobno ostatnim – jak donosi Fakt, para jest w sobie niesamowicie zakochana. Piotr jest biznesmenem, pochodzi z Łodzi, z show-biznesem nie ma nic wspólnego i świata nie widzi poza swoją wybranką. To właśnie z nim widywano Martę w ciągu ostatnich paru miesięcy. A to jeszcze nie koniec rewelacji: Kaczyńska jest w ciąży.

Jak udało się ustalić Faktowi, Marta wniosła do Kościoła o unieważnienie ostatniego sakramentu małżeństwa:

Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Marcinem. Chciała mieć czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą – twierdzi źródło tabloidu

Teraz podobno nawraca wszystkich znajomych, ale nie to jest w tym wszystkim najciekawsze. Sam ślub nie będzie standardowym – Kaczyńska zdecydowała się na przysięgę jednostronną. To oznacza, że jej przyszły mąż będzie jedynie towarzyszem w kościele, a przed ołtarzem Marta wypowie wszystkie formułki samotnie.

Kiedy odbędzie się ślub? To sprowadza nas do kolejnych sensacyjnych doniesień tabloidu – Kaczyńska jest w ciąży i spodziewa się dziecka, które ma przyjść na świat w sierpniu. Nie byłoby więc dużym zaskoczeniem, gdyby para stanęła na ślubnym kobiercu w najbliższym czasie.

Zaskoczeni? Ponoć Jarosław Kaczyński błogosławi nowemu związkowi bratanicy.

Myślicie, że tym razem to już „na zawsze”?

Marta Kaczyńska myśli o powiększeniu rodziny? „Chciałabym mieć synka”

Kinga Rusin wystrzeliła słowną petardę w ministra środowiska! Drasnęła również Martę Kaczyńską i Mateusza Morawieckiego!

Marta Kaczyńska jest przeciwna prawicy! Dołączyła do Roberta Biedronia!

Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?Komentarzy: 7


Gość | 18 kwietnia 2018, 21:48

Trochę obłudne. Jak taka święta i tak jej zależy na przyjmowaniu komunii to najpierw trzeba było brać ślub a potem dziecko robić. Katolicyzm po polsku.


Gość | 22 marca 2018, 23:36

Żenująca jest , każde z innym to świadczy o jej złym stanie emocjonalnym


Gość | 22 marca 2018, 20:07

dla mnie kompromitacja, lata po Mszach Św. a nadstawia się na lewo i na prawo więc nie musi się onanizować, bo przeleci ją jakiś gościu. Czym tu się chwalić ? to jest powód do wstydu i publicznego zgorszenia.


Gość | 22 marca 2018, 20:01

Marta nawołuje nie onanizujcie się bo to grzech, za to sama pier.. .li się na kocią łapę z pri – du….pnikiem to nie jest grzech ??????? to ma ciekawą moralność może powinien się zająć nią jakiś ksiądz, sama sobie folguje a innych potępia !!!


Gość | 22 marca 2018, 19:54

to już, z którym ona się gździ przed ślubem lub w trakcie z innym ??? ona to niezły mająteczek ! zobaczymy jak się zakończy ta sielanka. Czy uważacie, że gdyby nie miała kasy też by się z 3 zadawała i chciałby się żenić bez składania przysięgi 😉 ?


Gość | 22 marca 2018, 12:15

To się nazywa patologia


Gość | 21 marca 2018, 22:49

Dno totalne. Jaką czystą kartę? bo w papierkach „ładnie ” wygląda? Jest podwójną rozwódką, ma dwoje dzieci. Jedno z nich miało być pierwszego męża, ale się okazało, że jest drugiego.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×