Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Matka przyćmiła Meghan Markle na imprezie! Doria Ragland to gotowy materiał na księżną
Matka przyćmiła Meghan Markle na imprezie! Doria Ragland to gotowy materiał na księżną

Matka przyćmiła Meghan Markle na imprezie! Doria Ragland to gotowy materiał...

Matka przyćmiła Meghan Markle na imprezie! Doria Ragland...

To już niemalże fakt! Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki nieświadomie potwierdzili swój ślub
To już niemalże fakt! Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki nieświadomie potwierdzili swój ślub

To już niemalże fakt! Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki nieświadomie potwierdzili...

To już niemalże fakt! Edyta Herbuś i Piotr...

Andrzej Duda tłumaczy wpadkę z Białego Domu. Znalazł winnych całego zamieszania
Andrzej Duda tłumaczy wpadkę z Białego Domu. Znalazł winnych całego zamieszania

Andrzej Duda tłumaczy wpadkę z Białego Domu. Znalazł winnych całego zamieszania

Andrzej Duda tłumaczy wpadkę z Białego Domu. Znalazł...

Dziś czwartek, 20.09.2018

Marta Kaczyńska jest W CIĄŻY, a to jeszcze nie koniec rewelacji tabloidu! Córka Lecha Kaczyńskiego po raz trzeci WYJDZIE ZA MĄŻ!
Marta Kaczyńska jest w ciąży i wychodzi za mąż

To dopiero rewelacja! Marta Kaczyńska, która jeszcze niedawno rozwodziła się z Marcinem Dubienieckim, trzeci raz stanie na ślubnym kobiercu! Córka tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej wreszcie odnalazła szczęście u boku tego jedynego? Jej trzeci mąż ma być podobno ostatnim – jak donosi Fakt, para jest w sobie niesamowicie zakochana. Piotr jest biznesmenem, pochodzi z Łodzi, z show-biznesem nie ma nic wspólnego i świata nie widzi poza swoją wybranką. To właśnie z nim widywano Martę w ciągu ostatnich paru miesięcy. A to jeszcze nie koniec rewelacji: Kaczyńska jest w ciąży.

Jak udało się ustalić Faktowi, Marta wniosła do Kościoła o unieważnienie ostatniego sakramentu małżeństwa:

Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Marcinem. Chciała mieć czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą – twierdzi źródło tabloidu

Teraz podobno nawraca wszystkich znajomych, ale nie to jest w tym wszystkim najciekawsze. Sam ślub nie będzie standardowym – Kaczyńska zdecydowała się na przysięgę jednostronną. To oznacza, że jej przyszły mąż będzie jedynie towarzyszem w kościele, a przed ołtarzem Marta wypowie wszystkie formułki samotnie.

Kiedy odbędzie się ślub? To sprowadza nas do kolejnych sensacyjnych doniesień tabloidu – Kaczyńska jest w ciąży i spodziewa się dziecka, które ma przyjść na świat w sierpniu. Nie byłoby więc dużym zaskoczeniem, gdyby para stanęła na ślubnym kobiercu w najbliższym czasie.

Zaskoczeni? Ponoć Jarosław Kaczyński błogosławi nowemu związkowi bratanicy.

Myślicie, że tym razem to już „na zawsze”?

Marta Kaczyńska myśli o powiększeniu rodziny? „Chciałabym mieć synka”

Kinga Rusin wystrzeliła słowną petardę w ministra środowiska! Drasnęła również Martę Kaczyńską i Mateusza Morawieckiego!

Marta Kaczyńska jest przeciwna prawicy! Dołączyła do Roberta Biedronia!Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?

Komentarzy: 8


katoliczka nie dewotka | 8 maja 2018, 09:34

Dla mnie ślub kościelny jest świętością ,co Bóg złączy ,człowiek nie może go zerwać ,to tylko Kaczyńska jest wyjątkiem, ile taki ślub znaczy?Tyle co jakaś zabawa ,myślę ,że to jeszcze u Kaczyńskiej nie koniec.


Gość | 18 kwietnia 2018, 21:48

Trochę obłudne. Jak taka święta i tak jej zależy na przyjmowaniu komunii to najpierw trzeba było brać ślub a potem dziecko robić. Katolicyzm po polsku.


Gość | 22 marca 2018, 23:36

Żenująca jest , każde z innym to świadczy o jej złym stanie emocjonalnym


Gość | 22 marca 2018, 20:07

dla mnie kompromitacja, lata po Mszach Św. a nadstawia się na lewo i na prawo więc nie musi się onanizować, bo przeleci ją jakiś gościu. Czym tu się chwalić ? to jest powód do wstydu i publicznego zgorszenia.


Gość | 22 marca 2018, 20:01

Marta nawołuje nie onanizujcie się bo to grzech, za to sama pier.. .li się na kocią łapę z pri – du….pnikiem to nie jest grzech ??????? to ma ciekawą moralność może powinien się zająć nią jakiś ksiądz, sama sobie folguje a innych potępia !!!


Gość | 22 marca 2018, 19:54

to już, z którym ona się gździ przed ślubem lub w trakcie z innym ??? ona to niezły mająteczek ! zobaczymy jak się zakończy ta sielanka. Czy uważacie, że gdyby nie miała kasy też by się z 3 zadawała i chciałby się żenić bez składania przysięgi 😉 ?


Gość | 22 marca 2018, 12:15

To się nazywa patologia


Gość | 21 marca 2018, 22:49

Dno totalne. Jaką czystą kartę? bo w papierkach „ładnie ” wygląda? Jest podwójną rozwódką, ma dwoje dzieci. Jedno z nich miało być pierwszego męża, ale się okazało, że jest drugiego.


Dodaj komentarz
×