Marta Gałuszewska miała wypadek! Najnowsze zdjęcia gwiazdy wywołały poruszenie w sieci! [WIDEO]

Marta Gałuszewska miała wypadek

Marta Gałuszewska miała wypadek

Marta Gałuszewska była jedną z gwiazd, która pojawiła się podczas konferencji promującej Polsat Superhit Festiwal 2019. Piosenkarka przed obiektywami fotoreporterów wywołała poruszenie nie tyle swoją stylizacją, co nogą w stabilizatorze. Co się stało? 

Marta Gałuszewska będzie jedną z gwiazd, która wystąpi podczas Polsat Superhit Festiwal 2019. Nic więc dziwnego, że piosenkarka pojawiła się na konferencji promującej to wydarzenie, na której pojawiła się w bardzo klasycznej stylizacji.

Zwyciężczyni The Voice of Poland ubrała się w białą bluzkę, na którą włożyła nieco większą marynarkę. Zdecydowała się też na spodnie w podobnym odcieniu. Marta postawiła także na ciemne buty oraz czarną, małą torebkę.

To jednak nie stylizacja, a noga Marty była w centrum uwagi. Piosenkarka na czerwonym dywanie pojawiła się w stabilizatorze. Jak wyjaśniła na swoim Instagramie, kontuzji nabawiła się ponad trzy tygodnie temu w Londynie, gdzie spędzała czas ze znajomymi:

Zupełnie nie wiem o co ta panika, przecież nawet nie jestem do końca połamana.. Przywiozłam tylko kilka nieplanowanych souvenirów z Londynu (w tym miejscu bardzo dziękuję osobom otagowanym na zdjęciu za pomoc w ogarnięciu tej sytuacji) Tak, w końcu koniec wojaży (na ten moment), robota wre.

Chociaż Marta nie chciała zdradzić co jej dokładnie dolega, prawdopodobnie skręciła kostkę. Widok Marty po wypadku zasmucił jej fanów:

  • Oby to jak najszybciej minęło
  • Trzymaj się i nie skacz tyle kózko!
  • Bardzo poważne? Mam nadzieje ze szybko wrócisz do zdrówka
  • Bardzo boli? Nie dziw się, że martwimy się o Ciebie kochana, bo twoje zdrowie jest najważniejsze. zdrowiej i ucz się chodzić

Na szczęście, na konferencji Marta była bardziej rozmowna. Okazało się, że wysiadjąc z metra po prostu źle stanęła:

To jest sieroctwo wrodzone. Tak to jest, jak się nie umiem chodzić, można sobie np. złamać stopę. Wysiadałam z metra, źle stanęłam i potem już nie mogłam stawać. Noga mi się wykrzywiła i się złamała. Jeszcze kilka tygodni będę w ortezie.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

View this post on Instagram

Zupełnie nie wiem o co ta panika, przecież nawet nie jestem do końca połamana.. przywiozłam tylko kilka nieplanowanych souvenirów z Londynu ????????‍♀️ (w tym miejscu bardzo dziękuję osobom otagowanym na zdjęciu za pomoc w ogarnięciu tej sytuacji ????) Tak, w końcu koniec wojaży (na ten moment), robota wre. A Wy jak żyjecie? ???? __________ Why are you stressing so much, I didn’t even break it all the way through ????????‍♀️ just brought home a few unexpected souvenirs lmao. (here I’d like to thank tagged people for helping me deal with that situation, I appreciate big time ????) Yup, I’m done with my voyages (for the time being), we got work to do, mate. How have you been? ???? . #pinkthebeat #VIPink #marthsia #london #underground #westminster #uhoh #shebroke #and #broke #lol

A post shared by Marta Gałuszewska (@mgaluszewska) on

Zobacz: Marta Gałuszewska przekazała wspaniałą wiadomość! Fani Eurowizji będą w siódmym niebie [WIDEO]

Zobacz: Marta Gałuszewska wyjawiła, jak wygląda jej relacja z Michałem Szpakiem rok po wygranej „The Voice of Poland”! „Nazwijmy to…” [WIDEO]

Zobacz: Marta Gałuszewska już promuje swoją piosenkę na Eurowizję 2018. Wystąpiła w TVN-ie


Marta Gałuszewska nabyła kontuzję

Marta Gałuszewska nabyła kontuzję

Kontuzjowana Marta Gałuszewska w Sopocie

Kontuzjowana Marta Gałuszewska w Sopocie

Marta Gałuszewska – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Marta Gałuszewska – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×