Gwiazdy na konferencji przed Polsat Superhit Festiwal 2019: Michał Szpak, Margaret, Sarsa, Julia Wieniawa

Polsat SuperHit Festiwal 2019 kreacje gwiazd

Polsat SuperHit Festiwal 2019 kreacje gwiazd

Polsat Superhit Festiwal 2019 to nie tylko największe przeboje, ale też spektakularne kreacje gwiazd, które mogliśmy podziwiać podczas konferencji promującej wydarzenie. Zobacz zdjęcia ze spotkania prasowego. Kto wyglądał najlepiej?

W ostatni weekend maja (24-26) w sopockiej Operze Leśnej odbędzie się Polsat Superhit Festiwal 2019. W wydarzeniu, jak co roku, weźmie udział cała plejada gwiazd, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy wylansowały choć jeden hit. W piątek zobaczymy Koncert platynowy oraz jubileusze Agnieszki Chylińskiej i Kamila Bednarka, zaś w sobotę rozegrana zostanie walka o Radiowy przebój roku. Ostatni, trzeci dzień festiwalu to z kolei tradycyjnie przegląd tego, co najlepsze na polskiej scenie kabaretowej.

8 maja w Warszawie odbyła się konferencja zapowiadająca to wielkie muzyczne wydarzenie. Na spotkaniu z dziennikarzami pojawiła się spora reprezentacja gwiazd, które za kilka tygodni spakują swoje walizki i wyjadą nad morze, by zaśpiewać swoje największe przeboje.

Na spotkaniu promocyjnym pojawili się: Michał Szpak, Margaret, Sarsa, Lanberry, Enej, Paulina Sykut, Julia Wieniawa, Joanna Koroniewska, Zenek Martyniuk, Kasia Stankiewicz, Sławomir, Kajra, Gromee, Michał Szczygieł, Agnieszka Hyży, Maryla Rodowicz. Spore poruszenie wśród gości wywołała Marta Gałuszewska, która przyszła na konferencję o kulach.

Zobacz zdjęcia gwiazd, które wystąpią na Polsat Superhit Festiwal 2019. Kto wyglądał najciekawiej?

Zobacz: Julia Wieniawa promuje festiwal Polsatu w limonkowym komplecie. Cena jej mini torebki zwala z nóg! Tyle kosztuje luksus

Zobacz: Tylko Michał Szpak mógł włożyć taki komplet! Jego sweter i kosmiczne kozaczki były największym hitem konferencji Polsatu!

Zobacz: Marta Gałuszewska miała wypadek! Najnowsze zdjęcia gwiazdy wywołały poruszenie w sieci


Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Margaret – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Margaret – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Julia Wieniawa – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Julia Wieniawa – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×