Szukaj

Marina Łuczenko w sobotę nie dotarła do „Dzień Dobry TVN”. Tomasz Karolak zdradził powód jej nieobecności

Marina Łuczenko w sobotę miała się pojawić w studio Dzień Dobry TVN. Do programu jednak nie dotarła. Jej nieobecność wytłumaczył Tomasz Karolak. 
Tomasz Karolak i Marina

Tomasz Karolak i Marina

Tomasz Karolak niedawno powrócił na plan zdjęciowy znanego i lubianego serialu 39 i pół, którego kontynuacja na ekranach telewizorów pojawi się już jesienią. To właśnie wtedy widzowie będą mogli zobaczyć Darka Jankowskiego, a także jego córkę w którą wcieli się Marina Łuczenko.

Piosenkarka, jak zdradziła w rozmowie z naszą reporterką, przed kamerą czuje się bardzo swobodnie:

Dla mnie kamera jest jakąś taką naturalną sprawą. Zawsze wszyscy moi przyjaciele mówili, że ja powinnam być aktorką. Bo jak opowiadam jakieś historie, jakieś żarty to wszyscy po prostu padają i mówią, że muszę coś w tym kierunku robić. Przyznam szczerze, że zaczynam się mocno nad tym zastanawiać bo super się czuję na planie, każdy mnie tam chwali – nie wiem, czy się podlizują  czy nie. Zobaczymy, co widzowie ocenią.

Tomasz Karolak w Dzień Dobry TVN

Z racji tego, że do premiery pozostało coraz mniej czasu, Karolak w sobotę pojawił się w Dzień Dobry TVN, by poopowiadać trochę o produkcji. Pomóc miała mu w tym Łuczenko, która niestety nie dojechała. Co się stało? Okazuje się, że Marina zachorowała:

My pracowaliśmy wczoraj do trzeciej w nocy, więc… po prostu nie wytrzymała – przyznał aktor na antenie.

Pomimo nieobecności koleżanki, Tomasz poradził sobie świetnie. Tego dnia bowiem nie tylko promował najnowsze odcinki, ale zachęcił fanów do wzięcia w nich udziału. 4 czerwca to właśnie oni będą mogli wystąpić w roli statystów i pojawią się na planie u boku takich gwiazd jak m.in. Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz, Magdalena Lamparska, Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Cezary Kosiński.

Wystarczy tylko się zgłosić pod telefonem: 731 474 768 lub mailem: [email protected] Liczba miejsc jest jednak ograniczona.

Zobacz: Marina Łuczenko wie jak zaskoczyć swoich fanów! Jej szalony filmik z okazji Dnia Dziecka rozbawił wszystkich internautów! [WIDEO]

Zobacz: Marina Łuczenko w metalicznej sukni i z tęczową torebką na imprezie. Świeciła większym blaskiem niż flesze fotoreporterów!

Zobacz: Syn Mariny Łuczenko dokonał czegoś niewiarygodnego! Dumna gwiazda wszystko pokazała w sieci! [WIDEO]


Tomasz Karolak - w drodze do studia Dzień Dobry TVN

Tomasz Karolak - w drodze do studia Dzień Dobry TVN

Tomasz Karolak - nominacja do Telekamery 2020

Tomasz Karolak - nominacja do Telekamery 2020

Tomasz Karolak - w Dzień Dobry TVN

Tomasz Karolak - w Dzień Dobry TVN

×