Marian Lichtman nie kupił bliskim ani jednego prezentu. Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka przekonuje, że nie warto. Dlaczego?

Marian Lichtman | fot. AKPA

Marian Lichtman | fot. AKPA

Marian Lichtman nie robi prezentów dla swojej rodziny. Ma ku temu powód. Decyduje się na inne rozwiązanie, które nie wszystkim może się spodobać. 

Marian Lichtman po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka zyskał uwagę mediów. Wszystko to za sprawą głośnego konfliktu z wdową po muzyku, która uważa, że mężczyzna chce zarobić na śmierci jej zmarłego męża. Już na pogrzebie miało dojść pomiędzy nimi do spięcia. Menadżer zmarłego piosenkarza opisał nieprzyjemną rozmowę nad trumnąAndrzej Kosmala twierdził, że Ewa Krawczyk dała popalić Marianowi, gdy tylko zobaczyła go na uroczystości w katedrze. Sam zainteresowany nie ukrywa, że jest mu przykro, że przypisywane są mu nieszczere intencje. Zapewnił media i fanów Krzysztofa, że podczas pogrzebu pełnił funkcję przewodnika syna gwiazdora, który nie mógł spokojnie pożegnać ojca.

Po tym, jak o 74-latku ponownie zrobiło się głośno, postanowił złapać byka za rogi i nagrał nowy utwór. Mężczyzna zaangażował do projektu syna Krawczyka. Mowa o piosence pod tytułem Wixa. Teledysk nagrany został na cmentarzu żydowskim w Łodzi. Nakręcono sceny wychodzenia z trumny, które były szeroko komentowane w sieci.

Marian Lichtman nie robi prezentów w swojej rodzinie

Lichtman nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o zaskakiwanie publiki. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędził z rodziną w Danii. W rozmowie z Super Expressem zdradził, że on nie daje prezentów swoim bliskim. Woli wręczyć pieniądze, co jest w według niego praktyczniejszym rozwiązaniem:

Raczej nie kupuję prezentów, tylko pytam: „ile pieniążków chcecie?”. Oni sobie sami kupią, co potrzebują. W ten sposób unikam rozczarowań albo zdublowanych prezentów – wyznał.

Zdawać by się mogło, że muzyk w ten sposób obdarowuje najmłodszych. Nic bardziej mylnego. Jego żona również chętnie przyjmuje od niego pieniądze:

Zamiast paczek rozdaję koperty z pieniędzmi. O żonie też nie zapominam, chociaż ona bierze sobie sama, na co potrzebuje, a w święta i przy okazji urodzin wnuków sama rozdaje ze mną te koperty.

Oryginalny pomysł na prezent?


Marian Lichtman | fot. AKPA

Marian Lichtman | fot. AKPA

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk, Trubadurzy, Marian Lichtman - festiwal w Mrągowie

Krzysztof Krawczyk, Trubadurzy, Marian Lichtman - festiwal w Mrągowie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×