Szukaj

Margaret przerwała ciszę wyborczą w „Pytaniu na śniadanie”? Odważny apel gwiazdy w programie na żywo

NMargaret dołączyła do grona gwiazd, które zachęcają swoich fanów do pójścia na jutrzejsze wybory. Zrobiła to w bardzo ciekawy sposób, w chwili, w której oglądało ją kilka milionów widzów. Czy swoim apelem złamała ciszę wyborczą?

Margaret znalazła się pośród sław, które postanowiły przekonać swoich sympatyków do oddania głosu w trwających 13 października wyborach parlamentarnych. Na pewno wypada docenić gest piosenkarki, która chce się przyczynić do polepszenia frekwencji wyborczej. Sposób, jaki wybrała do realizacji zamierzonego celu, raczej nie mógł umknąć nikomu, kto oglądał dzisiejsze wydanie Pytania na śniadanie. Margaret sprytnie wykorzystała najlepszy czas antenowy na zareklamowanie jutrzejszego wydarzenia.

Margaret przerwała ciszę wyborczą w Pytaniu na śniadanie? Co zrobiła?

Gwiazda, podobnie jak towarzyszący jej Michał Szpak i Kamil Bednarek, uczestniczyła w rozmowie na temat dzisiejszego odcinka The Voice of Poland, którą poprzedził szybki test wiedzy z historii muzycznego show. Zaproszeni do studia trenerzy mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania, takie jak: ilu uczestników przewinęło się przez wszystkie edycje oraz ilu jurorów w sumie zasiadło na czerwonych fotelach. Dla Małgosi Jamroży znacznie ważniejszy okazał się temat jutrzejszych wyborów. W pewnym momencie, gdy musiała odsłonić kartkę ze swoimi odpowiedziami, widzowie mogli ujrzeć wyróżniający się wpis:

13.10  idźcie na wybory.

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska nie skomentowali dość osobliwego komunikatu, który na ekranie widniał przez kilka sekund. Pewne jest jednak, że apel sprytnej artystki trafił co najmniej do kilku milionów osób.

Zobacz: Margaret ma nową fryzurę. W tak krótkich włosach jeszcze jej nie widzieliśmy

Margaret zachęca do udziału w wyborach. Screen: Pytanie na śniadanie

Margaret zachęca do udziału w wyborach. Screen: Pytanie na śniadanie

Margaret w Pytaniu na śniadanie

Margaret w Pytaniu na śniadanie

Wielu internautów zaczęło zastanawiać się, czy Margaret w ten sposób złamała ciszę wyborczą, która w naszym kraju od soboty obejmuje wszelkie agitacje oraz dynamiczne nośniki reklamy politycznej. Zgodnie z zamysłem, to czas, który przeznaczony jest do głębokiego przemyślenia bardzo ważnej decyzji, jaką jest oddanie głosu na swojego faworyta.

Uspokajamy jednak wszystkich fanów talentu i urody Margaret. Zgodnie z polskim prawem nawoływanie do pójścia na wybory nie jest złamaniem ciszy wyborczej. Zupełnie inaczej byłoby w sytuacji, w której piosenkarka zachęcałaby widzów do głosowania na konkretnego kandydata czy opcję polityczną, wówczas zachowanie takie jest wykroczeniem, za które grozi kara grzywny.

Mamy nadzieję, że komunikat Margaret odbije się w mediach jak największym echem i przekona nieprzekonanych do pójścia na jutrzejsze wybory.

Zobacz: Przed laty dał kosza Margaret. Teraz wystąpił w „The Voice of Poland”! Reakcja gwiazdy bezcenna

Chora Margaret w ciekawej stylizacji

Znana piosenkarka pokazała się w studiu w białych luźnych spodniach z wyhaftowanymi wzorami. Do tego włożyła niebieski top na ramiączkach i długie kolczyki. Nie mogło również zabraknąć kultowych sportowych butów. Po wyjściu ze studia Margaret zaprezentowała się w grubej niebieskiej kurtce, która z pewnością była trafionym pomysłem. Podczas rozmowy w programie na żywo można było zauważyć, że gwiazda zmaga się z przeziębieniem.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Szczera do bólu Margaret: “Co tydzień spowiadałam się z masturbacji”. Jej noga więcej w kościele nie stanie!


Margaret zachęca do udziału w wyborach. Screen: Pytanie na śniadanie

Margaret zachęca do udziału w wyborach. Screen: Pytanie na śniadanie

Margaret w Pytaniu na śniadanie

Margaret w Pytaniu na śniadanie

Margaret w Pytaniu na śniadanie

Margaret w Pytaniu na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×