Narkotyki na salonach to norma? Marcin Tyszka obnaża prawdę o show-biznesie: „Wciągają ze stołu jak deser”

Marcin Tyszka narkotyki

Marcin Tyszka narkotyki

Marcin Tyszka o narkotykach w show-biznesie

Marcin Tyszka na łamach magazynu Viva! opowiedział, jak wygląda życie celebrytów z pierwszych stron gazet. W końcu kto może wiedzieć lepiej niż on? Ma na swoim koncie sesje zdjęciowe z najgorętszymi światowymi gwiazdami. Fotografował takie tuzy, jak: Dita von Teese, Naomi Campbell, Eva Herzigowa, Laetitia Casta czy Milla Jovovich.

Polak podróżuje non stop, bywa na najbardziej wystawnych bankietach. To właśnie za granicą miał okazję zauważyć, że uczestnicy wydarzeń… biorą narkotyki bez większego skrępowania.

W Hiszpanii na imprezach ludzie wciągają je ze stołu jak deser. Pamiętam w Paryżu jako chłopak trafiłem ze znajomymi na imprezę po promocji nowej kolekcji Jennifer Lopez i Puff Daddy. Dyskoteka zamknięta, bardzo dużo policji na zewnątrz. Wychodzimy tam, nagle zgasło światło i wjeżdża biała dama. Nie wiedziałem co to. Ato modelka cała obsypana koksem

Dla jasności Tyszka doda, że gardzi wszelkiego rodzaju używkami (brawo!):

Całe szczęście, że zawsze miałem wstręt do używek. Trochę czasu mi zajęło, by nie zwracać na to uwagi. Choć do tej pory mnie szokuje, gdy na przykład jakaś znana osoba przychodzi na pokaz kompletnie nieprzytomna, zamyka się w łazience i wraca, jakby połknęła bateryjkę Duracell – dodaje Tyszka.

Od dawna wiadomo, że narkotyki w show-biznesie są na porządku dziennym. Wiele gwiazd walczy o legalizację marihuany, a niektórzy bez skrupułów opowiadają o zażywaniu mocniejszych używek. Jednym z przykładów jest chociażby Dariusz K., który pod wpływem kokainy potrącił śmiertelnie kobietę, która przechodziła na pasach.

Zobacz także: Marcin Tyszka szczerze o swoim ojcostwie: „Jeszcze swojej córki nie poznałem. Na pewno tęskni za mną…” [Wideo]

Marcin Tyszka - Charytatywny koktajl u Joanny Krupy 2016

Marcin Tyszka o narkotykach na salonach

Marcin Tyszka - Bal TVN 2016

Marcin Tyszka zdradza szczegóły pracy z gwiazdami


Marcin Tyszka - Charytatywny koktajl u Joanny Krupy 2016

Marcin Tyszka - Charytatywny koktajl u Joanny Krupy 2016

Marcin Tyszka, Dawid Woliński,Michał Piróg, Joanna Krupa i Kasia Sokołowska

Marcin Tyszka, Dawid Woliński,Michał Piróg, Joanna Krupa i Kasia Sokołowska

Marcin Tyszka - Finał Top Model 6

Marcin Tyszka - Finał Top Model 6

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×