Fotograf pokazał na Instagramie zdjęcie zza kulis, które jest niezłą gratką dla fanów Górniak. Wspomina tamten czas z niemałym sentymentem. Tyszka wielokrotnie robił zdjęcia diwie. Na swoim koncie ma wiele sesji z polskimi i zagranicznymi gwiazdami.
Zdjęcie Górniak i Tyszki powstało 18 lat temu. Marcin nie ukrywa, że od tamtego momentu wiele zmieniło się w ich życiu.
To właśnie w rozmowie z Vivą! Edyta pozytywnie wypowiedziała się o operacjach plastycznych, co wówczas było w mediach tematem tabu. Zdjęcia topless tylko dodały pikanterii wywiadowi.
Fani są zachwyceni wspólną fotką Edyty i Marcina. W komentarzach posypały się komplementy. Nie zabrakło też śmiesznych uwag od spostrzegawczych obserwatorów:
- Marcin, Ty również wyglądasz teraz jeszcze lepiej?????
- Może to dobrze,że ta czapka uległa zniszczeniu ?
- Pięknie oboje wyglądaliście i wyglądacie nadal ?
- Swietnie wygladacie! A ta komorka ?kto takie pamieta? ???
Świetnie ogląda się zdjęcia sprzed lat. Szczególnie gwiazd, które były, są i (mamy nadzieję) będą wciąż tak samo piękne.