13 marca w Teatrze Wielkim w Poznaniu zagra 2 koncerty. Nie mogła odmówić tego występu, w końcu chodzi o bardzo szczytny cel. Do ośrodka trafiają samotne matki, kobiety bite, które często zmuszone są uciekać z domu przed swoimi oprawcami.
Artystka ma teraz bardzo dobre relacje ze swoją mamą. W jednym ostatnich wywiadów powiedziała, że nigdy nie miały takiej więzi.
Kiedy piosenkarka sama jest po rozwodzie wie, że czasami trzeba odważyć się na bolesne decyzje dla dobra rodziny. Dlatego w pełni rozumie problemy podopiecznych ośrodka. Organizator gali, po koncercie skontaktuje się z nimi aby dowiedzieć się czego najbardziej potrzebują.
Wybierzecie się na koncert Edyty Górniak do Poznania?