Marcelina Zawadzka sesją w basenie ustanowiła nowe standardy. Jest seksi, ale fani podzieleni: „Czekamy na popisy w kosmosie na orbicie”

Marcelina Zawadzka - kolejne problemy

Marcelina Zawadzka - kolejne problemy

Do sieci trafiło wideo z Marceliną Zawadzką. Modelka pręży się na nim na basenie. Fani pod wrażeniem, ale nie brakuje też wpisów pełnych zdziwienia.

Marcelina Zawadzka, znana modelka, zadebiutowała, gdy w 2003 roku zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek. W 2011 roku zwyciężyła w finale Miss Polonia. Rok później uczestniczyła w konkursie Miss Universe. Jako pierwsza Polka od lat zakwalifikowała się w nim do ścisłej czołówki. Od 2013 roku rozpoczęła się jej kariera w telewizji.

Atrakcyjna modelka prowadziła Pytanie na śniadanie, Lajk!, Bake Off – Ale ciacho!, The Voice of Poland, Projektanci na start, Dendżer. Uczestniczyła też w programach, takich jak Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiPrzygarnij mnieDance Dance Dance.

W ostatnim czasie Marcelina związała się z nowym partnerem. Jest nim Niemiec – Max Gloeckner. Media spekulują, że modelka wpadła po uszy do tego stopnia, że przeprowadzi się dla ukochanego za naszą zachodnią granicę.

Była gwiazda TVP nie kwapi się, by już ogłaszać światu, że jej serce znowu jest zajęte. Za to dała znaczący sygnał: wyznała, że Polska jest dla niej najpiękniejszym krajem, gdzie mogłaby mieszkać, ale… jej numerem dwa są Niemcy. Czyżby para już przymierzała się do wspólnego życia? – jakiś czas temu podał magazyn Twoje imperium.

Max niewątpliwie musi liczyć się z tym, że jego partnerka jest uważana za bardzo atrakcyjną przez przynajmniej znaczną część męskiej populacji w kraju. W ostatnim czasie jej zdjęcie udostępnił Jarosław Bieniuk, który prywatnie jest jej bliskim przyjacielem. Notorycznie jej wygląd komentują też inni faceci. Marcelina cały czas daje preteksty do kolejnych seksi wpisów.

Marcelina Zawadzka pręży się na basenie. Jak wygląda?

Marcelina Zawadzka zrobiła to po raz kolejny. Tym razem dodała na swoim profil na Instagramie krótki filmik, na którym widać moment, gdy pręży się na basenie. Modelka jest na nim ubrana w wyzywający strój kąpielowy z „siatkowanymi” elementami. Wideo zarejestrowano najprawdopodobniej podczas jej pobytu na Teneryfie.

Jak fani przyjęli nowy filmik? Wielu zachwyca się wdziękami miss, ale nie brakuje też ciekawych opinii o ustanowieniu nowych standardów seksi sesji wśród gwiazd. Dotychczas żadna z rodzimych celebrytek nie zafundowała sobie pozowania zanurzona w wodzie:

  • Czekamy na popisy w kosmosie na orbicie.

  • Cudowna seksy syrenka Marcelinka.

  • „H2o. Wystarczy kropla” – możesz grać w kolejnym sezonie.

  • Mój wodnik szuwarek.

  • Prześliczna jak piękna morska syrena.

  • Wow! Pięknie! Chętnie bym z tobą po pływał!!!

  • Ładnie pani plywa.

  • To chyba rusałka! – to tylko niektóre z komentarzy dodanych przez fanów Zawadzkiej.

Cały filmik możecie zobaczyć pod poniższym linkiem.

W naszej galerii zamieszczamy więcej zdjęć Marceliny. Jak je oceniacie? Czy podoba się wam model urody, jaki reprezentuje była modelka?


Marcelina Zawadzka pozuje na basenie. Skrin Instagram

Marcelina Zawadzka pozuje na basenie. Skrin Instagram

Marcelina Zawadzka pozuje na basenie. Skrin Instagram

Marcelina Zawadzka pozuje na basenie. Skrin Instagram

Marcelina Zawadzka pozuje na basenie. Skrin Instagram

Marcelina Zawadzka pozuje na basenie. Skrin Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×