Marcelina Zawadzka straciła głowę dla bardzo przystojnego Niemca. Jest o krok od wielkiej rewolucji

Max Gloeckner i Marcelina Zawadzka

Max Gloeckner i Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka znowu jest zakochana. Gwiazda złożyła bardzo poważną deklarację, która może oznaczać, że szykuje się do przeprowadzki. Czy dla nowej miłości wyjedzie za granicę?

Marcelina Zawadzka przez kilka lat była jedną z największych gwiazd TVP. Widzowie uwielbiali programy, w których pojawiała się Miss Polonia. Była gospodynią największych hitów stacji, czyli Pytania na śniadanie, The Voice of Poland czy Bake off. Ale Ciacho!. Wielu fanów jedynie dla niej włączało swoje telewizory. Śliczna blondynka zdecydowanie przyciągała widzów przed odbiorniki. W zeszłym roku stała się bohaterką afery vatowskiej. W efekcie została odsunięta od pracy w telewizji publicznej.

Prezenterka ostatnie miesiące zdecydowanie poświęciła na podróże. Odwiedziła między innymi meksykańskie Tulum i to właśnie podczas relacji z wakacji pochwaliła się, że jest zakochana. Dodała zdjęcie z Tomaszem Włodarczykiem. Od tamtej pory nie szczędziła kadrów, na których pozowali do romantycznych zdjęć. Po kilku wspólnych miesiącach w sieci przestały pojawiać się wspólne kadry, a fani zauważyli, że dobrze zapowiadająca się relacja nie przetrwała próby czasu. Ostatnio pojawiły się doniesienia o tym, że serce Marceliny znowu jest zajęte.

Marcelina Zawadzka wyprowadza się z Polski?

Wiadomo już, że śliczna Miss Polonia spotyka się z niemieckim przedsiębiorcą Maxem Gloecknerem. Zakochani mają mieć wobec siebie poważne plany. Mężczyzna już zdążył odwiedzić ją w Polsce i poznać jej rodzinę.

Pojechali razem do Malborka. Marcelina przedstawiła go rodzinie. Potem odpoczywali w Sopocie i domku Marceliny w lesie – zdradza źródło portalu Pudelek.

Zakochana kobieta również przyjęła zaproszenie Maxa i przez kilka dni przebywała w miasteczku Freiburg w Niemczech skąd pochodzi jej nowa miłość. Relacją z wyjazdu chwaliła się na Instagramie. Jak donosi Twoje Impeium, Marcelina może szykować się do kolejnego poważnego etapu związku.

Była gwiazda TVP nie kwapi się, by już ogłaszać światu, że jej serce znowu jest zajęte. Za to dała znaczący sygnał: wyznała, że Polska jest dla niej najpiękniejszym krajem, gdzie mogłaby mieszkać, ale… jej numerem dwa są Niemcy. Czyżby para już przymierzała się do wspólnego życia? – czytamy w tygodniku.

Marcelina jak na razie nie potwierdziła uczucia, które łączy ją z Maxem, ale wygląda na to, że jest to coś poważnego.


Marcelina Zawadzka we Freiburgu

Marcelina Zawadzka we Freiburgu

Max Gloeckner udostępnił zdjęcie Marceliny Zawadzkiej

Max Gloeckner udostępnił zdjęcie Marceliny Zawadzkiej

Max Gloeckner - nowy partner Marceliny Zawadzkiej

Max Gloeckner - nowy partner Marceliny Zawadzkiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×