Marcelina Zawadzka to ma szczęście do przystojniaków. Tak wygląda jej najnowszy partner. „Przedstawiła go rodzinie”

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka znowu jest zakochana. Portal Pudelek poinformował, że Miss Polonia po rozstaniu z Tomaszem Włodarczykiem ma już nowego ukochanego. Z kim się spotyka?

Marcelina Zawadzka przez długi czas była jedną z największych gwiazd TVP. Miss Polonia prowadziła najbardziej popularne formaty, a jej kariera z dnia na dzień kwitła. Była gospodynią Pytania na śniadanie, The Voice of Poland czy Bake off. Ale Ciacho!. W śniadaniówce udało jej się stworzyć bardzo udany duet z Tomaszem Wolnym. Para prowadzących cieszyła się sporą sympatią widzów, a wielu fanów tylko dla Marceliny włączało rano swoje odbiorniki.

W trakcie przerwy od pracy spowodowanej „aferą vatowską” wydawało się, że znacznie lepiej wiedzie jej się w życiu prywatnym. W minione wakacje pochwaliła się zdjęciami, na których mogliśmy zobaczyć ją z partnerem Tomaszem Włodarczykiem. Para najpierw wybrała się razem do Tulum w Meksyku, a do sieci trafiły kadry, na których nie szczędzili sobie czułości. Zakochani później zdawali relację ze swojego wyjazdu do Szwajcarii i Zakopanego. Po kilku miesiącach jednak przestali chwalić się wspólnymi zdjęciami, a kolorowa prasa poinformowała o rozstaniu.

Marcelina Zawadzka ma nowego partnera

Jak informowało kilka tygodni temu Twoje Imperium Marcelina i Tomasz zakończyli związek tuż przed Wielkanocą. Rzeczywiście próżno od dłuższego czasu szukać ich wspólnych zdjęć w sieci. Jak informuje portal Pudelek, serce Marceliny ma być ponownie zajęte.

Prezenterka ma spotykać się z przystojnym blondynem Maxem Gloecknerem. Związek zakochani mają traktować bardzo poważnie, a pochodzący z Niemiec ukochany gwiazdy miał już odwiedzić ją w Polsce i poznać najbliższą rodzinę.

Pojechali razem do Malborka. Marcelina przedstawiła go rodzinie. Potem odpoczywali w Sopocie i domku Marceliny w lesie – zdradza źródło portalu Pudelek.

Para ma teraz razem przebywać w miasteczku Freiburg w Niemczech, skąd Marcelina chwali się zdjęciami na swoim Instagramie. Jak na razie sama zainteresowana nie potwierdziła informacji dotyczących nowego związku. Max udostępnił jednak na swoim Instastories zdjęcie, na którym można zobaczyć kobietę, która do złudzenia przypomina Marcelinę.

Z Instagrama przystojniaka można się również dowiedzieć, że zajmuje się on sprzedażą bransoletek, które „dostrajają częstotliwość organizmu”.


Max Gloeckner udostępnił zdjęcie Marceliny Zawadzkiej

Max Gloeckner udostępnił zdjęcie Marceliny Zawadzkiej

Marcelina Zawadzka we Freiburgu

Marcelina Zawadzka we Freiburgu

Max Gloeckner - nowy partner Marceliny Zawadzkiej

Max Gloeckner - nowy partner Marceliny Zawadzkiej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bez obrazy. Takie eksponowanie prywatności mnie nie odpowiada, choć rozumiem, że oni na tym sporo zarabiają.
  Jednak nie podoba mi się, kiedy piszę się wyłącznie o kobietach „panna przechodnia” lub bardziej dosadnie.
  Dlaczego o panach prezentujących co tydzień inną partnerkę nikt nawet nie pomyśli „pan puszczalski”?
  „Lubię” tę podwójną moralność. Jak Ona to „zdzira”, jak On to „macho i ogier”.
  To nie jest pochwała takiego trybu życia, to jest niezgoda na taką mentalność.

 • Gość pisze:

  Ilu ich już miała. Panna przechodnia

 • Gość pisze:

  Wyglada na geja

 • Gość pisze:

  Taki lajf drugi jak zwykle niemiec byle nie gej albo lesbijska i źeby dzieci z tego były po ślubie bo zapchaj dziur na sekunde ci u nas dostatek z takimi girami nawet heidi sie chowa dzieki oby inni mieli lepiej mamy firme mir i zarabiamy 1mln£/s na starach bo inni nie chcieli i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×