Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk rozstali się. Tabloid przeprowadził śledztwo. Fakty mówią same za siebie

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk rozstali się

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk rozstali się

Marcelina Zawadzka rozstała się z partnerem? Od kilku tygodni przebywa w USA, a podczas podróży nie towarzyszy jej ukochany. Jest jeszcze jedna rzecz, która świadczy o tym, że kolejna relacja miss dobiegła końca.

Marcelina Zawadzka była jedną z największych gwiazd TVP. Miss Polonia przez kilka lat regularnie pojawiała się na ekranie jako prowadząca najpopularniejsze formaty. Była gospodynią The Voice of PolandThe Voice Kids, Bake Off. Ale ciacho!, ale przede wszystkim witała widzów wcześnie rano w Pytaniu na śniadanie. Tam udało jej się stworzyć zgrany duet z Tomaszem Wolnym. Niestety kilka miesięcy temu musiała zniknąć z ekranu. Została uwikłana w aferę podatkową, co poskutkowało trwającym do dziś przymusowym urlopem.

Nie układało jej się w życiu zawodowym, ale fani mocno kibicowali jej w sprawach prywatnych. Marcelina czas wolny od pracy przeznaczyła na podróże, a podczas jednej z nich pochwaliła się wielkim uczuciem. Na zdjęciu z egzotycznych wakacji towarzyszył jej ukochany Tomasz, którego do tej pory ukrywała przed internautami.

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk rozstali się

Marcelina Zawadzka jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów. Piękna blondynka zgromadziła sporą liczbę obserwatorów, którzy bacznie śledzą każdy jej krok. Przez ostatnie kilka miesięcy nie brakowało zdjęć i publikacji, na których towarzyszyła jej druga połówka. Romantyczne kadry szybko obiegały media, a fani zastanawiali się, kiedy relacja ich ulubienicy wkroczy na kolejny etap. Widać było, że para jest w sobie szaleńczo zakochana.

Twoje Imperium zwróciło uwagę, że od pewnego czasu próżno już szukać wspólnych zdjęć Marceliny i Tomasza, a te, które do tej pory można było znaleźć na kanale miss, bezpowrotnie zniknęły. Wiadomo też, że od kilku tygodni była prowadząca Pytania na śniadanie przebywa w Ameryce. Nie towarzyszy jej tam ukochany. Para osobno spędziła Wielkanoc.

Jak na razie w sieci nie pojawiło się żadne oficjalne oświadczenie ze strony Marceliny co do przyszłości jej związku z Tomaszem Włodarczykiem. Warto jednak zaznaczyć, że o poprzednich rozstaniach gwiazda również nie informowała publicznie.


Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk w Szwajcarii

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk w Szwajcarii

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk w Szwajcarii

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk w Szwajcarii

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk

Komentarze

 • Gość pisze:

  Poziom intelektualny raczej niewskazany do telewizji. Żenujące

 • Gość pisze:

  Ona wysysa z facetow kase i leci dalej. To brudas i człowiek który za grosz słowa prawdy nie powiedział nigdy. Znam ja osobiście

 • Gość pisze:

  Taki lajf masz 18 lat dziewczyno chlopaku ogarnij sie ani meza ani zony ani dzieci ani u anji gilon blachnio musiala tak chcesz skonczyc na okladce mowie to Bog zomial a gdzie nie ma co trzeba brac wysokiego blondyna i to tyle

 • Gość labedzica pisze:

  Gwiazdy są na niebie. A ona ” le jeny ” w Pnś nic poza tym nie powiedziała. Nie rozumiem skąd tyle gwiazd.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×