Marcelina Zawadzka rozkręciła się i wrzuciła serię zdjęć z ukochanym. Śliczny Tomasz pozuje lepiej od niej

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka pochwaliła się kolejnymi pięknymi zdjęciami z zimowego urlopu. Gwiazda szaleje na snowboardzie w Szwajcarii. Są też nowe romantyczne kadry z ukochanym.

Marcelina Zawadzka po 5 latach musiała zrobić sobie przerwę w telewizyjnej karierze po tym, jak została zamieszana w aferę vatowską. Od jesiennej ramówki fani cierpliwie czekają, kiedy będą mogli znowu zobaczyć swoją ulubienicę na ekranach telewizorów. Zanim jednak wróci na wizję, dostarcza wrażeń na Instagramie.

Śliczna blondynka cały czas jest aktywna w popularnym serwisie społecznościowym. Nieustannie publikuje nowe zdjęcia i informuje o tym, co dzieje się w jej życiu. Chociaż zawodowo u niej nuda, to w innych sferach układa jej się wręcz doskonale.

Już od jakiegoś czasu pojawiały się plotki o tym, że serce prezenterki jest zajęte. Zdobył je przystojny Tomasz Włodarczyk z Włocławka. Ona sama długo nie potwierdzała tych doniesień

Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcia z partnerem

Marcelina czas wolny od pracy spędza na walizkach. Miss Polonia na początku jesieni wybrała się do słonecznego Tulum w Meksyku. Kadry z urlopu, na których pozowała w kostiumie kąpielowym, rozbudziły wyobraźnię fanów, ale największym echem w mediach odbiło się jej pierwsze zdjęcie z ukochanym.

Po powrocie z Ameryki Południowej zakochani postanowili całkowicie zmienić klimat i udali się do prawdziwej krainy śniegu. Nowy rok rozpoczęli od wyprawy do uwielbianego przez narciarzy kurortu Verbier w Szwajcarii.

Od kilku dni Marcelina zaspokaja ciekawość swoich obserwatorów coraz to piękniejszymi zdjęciami. Podczas wyjazdu oczywiście towarzyszy jej ukochany Tomasz. Na profilu modelki pojawiły się piękne zdjęcia z górskiego stoku, na których nie tylko ona zapiera dech w piersiach, ale także cudowne widoki znajdujące się w kadrze.

Zawsze staraj się zatrzymać kawałek nieba nad swoim życiem – napisała pod galerią zdjęć.

Marcelina dodała całą serię pięknych zdjęć, na których widać, że uwielbia jazdę na desce. Nie brakuje też romantycznych kadrów z partnerem. Tomasz doskonale wie, jak pozować do selfies ze swoją ukochaną. Nie tylko dorównuje jej urodą, ale nawet momentami wypada lepiej od niej. A wydawało się, że Marcelina przed obiektywem nie ma żadnej konkurencji…


Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk w Szwajcarii

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk w Szwajcarii

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk w Szwajcarii

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk w Szwajcarii

Marcelina Zawadzka w Szwajcarii

Marcelina Zawadzka w Szwajcarii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×