Tego się nie spodziewaliśmy. Gorące zdjęcie Zawadzkiej wylądowało na profilu Bieniuka. Komentarz? „Piękny Marcelek”

Marcelina Zawadzka, Jarosław Bieniuk

Marcelina Zawadzka, Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk rozpływa się nad Marceliną Zawadzką. Modelka wpadła mu w oko? Czy jego dziewczyna będzie na niego zła?

Jarosław Bieniuk, były piłkarz, urodził się w 1979 roku w Gdańsku. Grał w Lechii Gdańsk, Amice Wronki, Widzewie Łodzi i w reprezentacji narodowej Polski. Występował na pozycji obrońcy. Wiele osób zna go przede wszystkim jako wieloletniego partnera Anny Przybylskiej i ojca jej dzieci: Oliwii (ur. 2002), Szymona (ur. 2006) i Jana (ur. 2011). Obecnie Jarosław jest w związku z Zuzanną Pactwą. Początkowo ich relacja była skrzętnie ukrywana przed tabloidami. Ostatnio jednak zakochani coraz śmielej pokazują światu swój związek. Jakiś czas temu opublikowali odważne zdjęcie. Nowa partnerka Jarosława została też zaakceptowana przez jego najbliższych. Polubiły ją dzieci, ale także np. starsza siostra zmarłej Ani, która złożyła Zuzannie życzenia urodzinowe.

Czy Jarosław już na dobre się ustatkuje? Wszystko wskazuje na to, że tak. Zdziwienie fanów wywołała jednak jego ostatnia relacja na InstaStories…

Bieniuk zachwyca się Zawadzką. Skąd to zainteresowanie?

Jarosław Bieniuk dodał na swoim Instastory fragment artykułu poświęconego Marcelinie Zawadzkiej. Zamieszczono w nim zdjęcie modelki w seksownych ciuchach w „panterkę”. Czy Zuzanna ma powody do zazdrości? Skądże! Jarosław, Zuzanna i Marcelina to dobrzy znajomi. Bieniuk oznaczył zresztą obie kobiety. Wszyscy byli razem na wczasach w Szwajcarii. Jak widać, ich przyjaźń trwa w najlepsze. Poniżej zamieszczamy zdjęcie, które bardzo spodobało się partnerowi Zuzanny Pactwy.

Zawadzka wykonała te fotografie podczas pobytu w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przebywa tam u boku swojego partnera – przystojnego Niemca Maxa Gloecknera.

Zdjęcie Zawadzkiej spodobało się też innym użytkownikom sieci. Pisali w sekcji komentarzy:

  • Przepiękna jesteś.

  • Nasza gwiazda.

  • Przepięknie.

  • Zazdrościmy.

  • Ja chce latkoooo. Piękna Marcelka.

  • Pięknie pani wygląda.

  • Zjawiskowo piękna cudownie wyglądasz.

  • Piękna nasza żyrafa.

  • Marcelinka jesteś The Best!

  • Kto to taki śliczny??

Pod oryginalnym wpisem modelki znalazły się też komentarze Joanny JędrzejczykDaniela BorzewskiegoMileny Sadowskiej. Wszyscy dodali emotikonki z serduszkami. Bieniuk – jak widać – nie jest jedynym celebrytą, który docenił wdzięki znanej Polki.

Zawadzka i jej nowy partner powoli przymierzają się do wspólnego zamieszkania. Być może wybór padnie na Niemcy. Tygodnik Twoje Imperium podawał jakiś czas temu:

Była gwiazda TVP nie kwapi się, by już ogłaszać światu, że jej serce znowu jest zajęte. Za to dała znaczący sygnał: wyznała, że Polska jest dla niej najpiękniejszym krajem, gdzie mogłaby mieszkać, ale… jej numerem dwa są Niemcy. Czyżby para już przymierzała się do wspólnego życia?

Śledzicie losy Marceliny Zawadzkiej? Trzymacie kciuki za przyszłość jej związku z blondwłosym Maxem? Dajcie nam znać w komentarzach.


Skrin z InstaStories Jarosława Bieniuka

Skrin z InstaStories Jarosława Bieniuka

Marcelina Zawadzka zdjęcie z Instagrama

Marcelina Zawadzka zdjęcie z Instagrama

Marcelina Zawadzka zdjęcie z Instagrama

Marcelina Zawadzka zdjęcie z Instagrama

Komentarze