Szukaj

Gorąca Zuzia zrzuciła stanik, a Jarosław Bieniuk wszystko pokazał światu. HOT! Apetyczna pierś na pierwszym planie

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk udostępnił nowe odważne zdjęcie ze swoją partnerką, Zuzanną Pactwą. Tym samym potwierdził krążące od miesięcy plotki. 

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa, chociaż próbowali ukryć swoją relację, kolorowa prasa co jakiś czas podawała nowe szczegóły. Jeden z tygodników zdradził m.in., że piłkarz bardzo poważnie podchodzi do związku. Dowodem miał być fakt, że podobno w krótkim czasie przedstawił dzieciom swoją nową ukochaną:

Te od razu ją polubiły. Córka Jarka, która wkroczyła w świat mediów, jest zachwycona Zuzanną — donosiło Na żywo.

Tabloidy się rozpisywały, sami zainteresowani nie komentowali tych rewelacji. Po pewnym czasie postanowili przerwać milczenie i zaczęli publikować wspólne zdjęcia w social mediach. Spędzili razem święta i nowy rok, a podczas ferii cała rodzina byłego piłkarza wraz z jego partnerką wyjechała na narty do Szwajcarii.

Modelka wspiera swojego ukochanego. Dowodem może być fakt, że pojawiła się na planie filmu Macieja Kawulskiego, który przybliży historię gangstera o pseudonimie Nikoś. Jarosław Bieniuk wcieli się tam w jedną z ról. Zakochani w przerwie nie szczędzili sobie czułości.

Zobacz: Odmieniony Bieniuk aktorem. Na planie wspierali go syn i partnerka. Nie brakowało czułości

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na odważnym zdjęciu

Niedawno Jarosław Bieniuk podzielił się na Instagramie odważnym zdjęciem. Pozuje na nim z ukochaną Zuzanną, leżą na wygodnych poduchach i wygrzewają się w słońcu. On nie ma na sobie koszulki, ona pozuje topless. Uśmiechają się do obiektywu. Sportowiec w podpisie zdjęcia nawiązał do pogody. Zdradził, że tęskni za słonecznymi dniami:

Tęsknicie za słońcem? – zapytał internautów.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Można odnieść wrażenie, że archiwalne zdjęcie powstało na początku znajomości pary. Wydaje się, że tym samym Jarosław Bieniuk potwierdził krążące od miesięcy plotki, które  donosiły, że para zaczęła się spotykać latem. Już wtedy pokazywali się w swoim towarzystwie na ulicach Trójmiasta:

Wygląda na coś więcej niż wakacyjna miłość… Ale pożyjemy, zobaczymy – mówił wówczas informator Pudelka.

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Kto tego słabo wykształconego starego faceta, w dodatku z 4 dzieci chce? Na pewni nie normalna dziewczyna, tylko taka, która chce być sławna.

    • ANNA. pisze:

      Dobrze napisane…..dodam tylko, że ona taka sama jak Bienuk, tylko, że szkoda tych Śp. Ani dzieci, że muszą na to patrzeć jak tata szaleje z tymi kobietami…ile te biedne dzieci wstydu przeszły na wieści o szalejącym swoim ojcu…. z skaczącym z „”kwiatka na kwiatek”” ….

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×