Jarosław Bieniuk z najbliższymi oddaje się zimowemu szaleństwu. Takich zdjęć nie ma żadna gwiazda

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk w poszukiwaniu zimy zabrał rodzinę i ukochaną, Zuzannę Pactwę do Szwajcarii. Tymczasem po powrocie zastał Polskę zasypaną białym puchem. Postanowił skorzystać z tego śnieżnego szaleństwa.

Jarosław Bieniuk układa sobie życie z modelką Zuzanną Pactwą. Od jakiegoś czasu nie ukrywają już swojej relacji, a nie tak dawno rozgrzewali sieć romantycznymi ujęciami z zaśnieżonych szczytów Szwajcarii. Spędzali tam czas razem z dziećmi byłego piłkarza, które bardzo polubiły nową partnerkę ojca:

Te od razu ją polubiły. Córka Jarka, która wkroczyła w świat mediów, jest zachwycona Zuzanną — donosiło „Na żywo”.

Paparazzi także kilka razy przyłapali zakochanych podczas randek i niejednokrotnie towarzyszyły im pociechy Przybylskiej i Bieniuka. Po powrocie z zagranicznych wojaży także w Polsce zastali śnieg i postanowili skorzystać z zimowej aury i trochę poszaleć.

Jarosław Bieniuk z najbliższymi na kuligu

Jarosław Bieniuk po śmierci Anny Przybylskiej długo nie mógł dojść do siebie. Jego ukochana 6 lat temu przegrała walkę z nowotworem, a on został sam z trojgiem dzieci. Mógł jednak liczyć na pomoc rodziny i w roli samotnego taty sprawdził się doskonale, a Oliwia, Szymon i Janek doskonale się rozwijają. Teraz powoli zaczyna układać swoje życie na nowo. U boku Zuzanny Pactwy znalazł spokój i szczęście. Przypomnijmy, że wcześniej spotykał się z Martyną Gliwińską, z którą ma syna Kazika, jednak rodzice malucha rozstali się długo przed jego narodzinami. Obecnie ich kontakty są bardzo poprawne, bo obydwoje zdecydowali, że dobro malucha jest nadrzędne.

Jarosław Bieniuk stara się, żeby czas, jaki spędza z Zuzanną i z dziećmi dostarczył im jak najwięcej przyjemności, a potem radosnych wspomnień. Dlatego nie wahał się skorzystać z pięknej śnieżnej aur w Polsce i zabrał wszystkich na kulig. Chyba nie ma osoby, która nie lubi jazdy na saneczkach, ciągniętych przez zaprzęg. W dobrym towarzystwie, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, to sama frajda. Piękne widoki, rześkie powietrze i dużo śmiechu. Takich zdjęć z zimowego szaleństwa nie ma jeszcze żadna gwiazda.

 


Jarosław Bieniuk na kuligu

Jarosław Bieniuk na kuligu

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk - zimowe szaleństwo

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk - zimowe szaleństwo

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk - zimowe szaleństwo

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk - zimowe szaleństwo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×