Jarosław Bieniuk ma nową dziewczynę! Kim jest jego wybranka?

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk jest znowu zakochany! Kim jest wybranka byłego piłkarza? Zobaczcie, co donosi portal.

Ostatnich kilkanaście miesięcy Jarosław Bieniuk może nazwać – delikatnie mówiąc – intensywnymi. W ubiegłym roku, w kwietniu, opinią publiczną wstrząsnęły oskarżenia skierowane przeciwko niemu, został zatrzymany za rzekomy gwałt na Sylwii Sz. z odurzeniem narkotykami w tle. W końcu sąd uznał mężczyznę za winnego jedynie udzielenia środków odurzających osobom trzecim.

W tym roku także Jarosław Bieniuk po raz czwarty został ojcem. W marcu tego roku jego była partnerka, Martyna Gliwińska, urodziła Kazimierza. Perypetie pary są dosyć zawiłe. Media co chwilę dostarczają nowych informacji o ich intrygującej relacji. Nie brakuje doniesień o ewentualnym powrocie pary do siebie.

Gdy partnerka piłkarza była w ciąży, para rozstała się na kilka miesięcy. Czas przygotowań do porodu architektka spędziła w samotności. Mimo tej sytuacji Martyna chętnie chwaliła się na Instagramie swoim ciążowym brzuszkiem i z radością czekała na nowego członka rodziny. Jak donosił tygodnik Na Żywo, Jarosław był dla niej sporym wsparciem. Towarzyszył jej nie tylko przy porodzie, ale okazał się także bardzo zaangażowanym tatą.

Piłkarz ma już spore doświadczenie w wychowywaniu dzieci. Ze związku z Anią Przybylską ma córkę Oliwię, synów Szymona oraz Jana. Po śmierci aktorki w opiece nad dziećmi pomagała piłkarzowi jego mama Lidia, ale i on sam świetnie sobie radzi.

Dzisiaj Pudelek doniósł, że Bieniuk ma nową dziewczynę.

Jarosław Bieniuk ma nową dziewczynę

Pudelek informuje, że w życiu Jarosława Bieniuka pojawiła się nowa kobieta. Od pewnego czasu widywany jest u jej boku. Para coraz śmielej pokazuje się razem na trójmiejskich ulicach. Jak dotąd nie zdecydował się oficjalnie pochwalić partnerką, osoba z jego otoczenia uważa, że ta relacja, to niekoniecznie przelotny romans:

Wygląda na coś więcej niż wakacyjna miłość… Ale pożyjemy, zobaczymy – powiedział informator portalu.

Kim jest jego wybranka? To podobno przedsiębiorcza modelka. Nie tylko pozuje do zdjęć w najdalszych zakątkach świata, ale ma też wiele innych pasji. Ciekawi jesteśmy, jak na nową miłość taty zapatrują się Oliwia, Szymon i Jan.


Jarosław Bieniuk z rodziną w drodze na wakacje

Jarosław Bieniuk z rodziną w drodze na wakacje

Szymon Bieniuk z przyrodnim bratem

Szymon Bieniuk z przyrodnim bratem

Jarosław Bieniuk z synami i Oliwią - pierwsze zdjęcie z Kazikiem

Jarosław Bieniuk z synami i Oliwią - pierwsze zdjęcie z Kazikiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×