Szukaj

Oto prawdziwa miłość Marceliny Zawadzkiej. Jej serce należy do…

Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia do mężczyzn. Chociaż związki pięknej miss rozpadały się jak domek z kart, jest jedna miłość, która raczej szybko się nie skończy – motoryzacja.
Marcelina Zawadzka - nowa miłość

Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłości. Dziennikarka niedawno rozstała się z Rafałem Jonkiszem. Para zakończyła związek w przyjaźni, co dawni partnerzy podkreślali w wywiadach, które ujrzały światło dzienne tuż po tym, jak ich drogi się rozeszły:

Tak to prawda, teraz z Rafałem lubimy się ale nie jesteśmy już parą. Po wielogodzinnych rozmowach zdecydowaliśmy się rozstać, to była bardzo trudna ale bardzo przemyślana decyzja nas dwojga – powiedziała Marcelina.

Okazuje się jednak, że Marcelina odnalazła swoją prawdziwą miłość. W tym wypadku obdarzyła nią nie mężczyznę, a… motor. Nie jest bowiem tajemnicą, że Zawadzka uwielbia pojazdy na dwóch kółkach, a w ostatnim czasie z rozkoszą porusza się w ten sposób po ulicach Warszawy.

Gwiazda ma frajdę, śmigając po Warszawie na pięknym czarnym triumphie, który kosztuje ponad 60 tysięcy złotych. Może podczas którejś przejażdżki Marcelina spotka wreszcie mężczyznę swojego życia? – czytamy w Fakcie. 

Nie da się bowiem ukryć, że nic tak nie łączy jak wspólna pasja. A tej, jeśli chodzi o motoryzację, z pewnością dziennikarce nie brakuje. Świadczyć mogą o tym posty, które publikuje w sieci. Na jednym z nich pochwaliła się swoim motorem:

Dobrze jest znaleźć w życiu coś co nieustannie nas cieszy – podkreślała dziennikarka.

Fani gwiazdy zareagowali niemal natychmiast, podziwiając nie tylko wybór sprzętu, ale także wygląd Zawadzkiej. Trzeba przyznać, że robi on niemałe wrażenie!

Zobacz: Wychudzona Marcelina Zawadzka na wielkiej gali zatrzepotała nowymi rzęsami! Co za stylizacja!

Zobacz: Seksowna Marcelina pokazała długie nogi na imprezie! W swojej pudrowej mini wyglądała lepiej od Beyonce!

Zobacz: Marcelina Zawadzka ubrała się za 100 złotych! Jej żółta sukienka z Zary jest już hitem!


Lubisz Magdalenę Zawadzką?

×