NewsyMiłość Marceliny Zawadzkiej i Tomasza Włodarczyka kwitnie. Właśnie wrzuciła nową fotkę z urlopu. Piękna para!

Miłość Marceliny Zawadzkiej i Tomasza Włodarczyka kwitnie. Właśnie wrzuciła nową fotkę z urlopu. Piękna para!

Marcelina Zawadzka, Tomasz Włodarczyk
Marcelina Zawadzka, Tomasz Włodarczyk
Elwira Szczepańska
02.01.2021 18:40, aktualizacja: 02.01.2021 22:01

W 2020 roku w życiu zawodowym Marceliny Zawadzkiej doszło do prawdziwej rewolucji. Wyszło na jaw, że jest zamieszana w tzw. karuzelę vatowską. Sąd zarzucił jej trzy czyny karalne, a produkcja Pytania na śniadanie wysłała swoją gwiazdę na przymusowy urlop. Widzowie nie ukrywają smutku z tego powodu.

Prezenterka utrzymuje, że jest niewinna, a telewizja nabrała wody w usta i tak naprawdę nie wiadomo, kiedy można oczekiwać powrotu Marceli na wizję. Tymczasem ona cały pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami. Jest aktywna na Instagramie i to tam dzieli się tym, co dzieje się w jej życiu.

Kilka tygodni temu zamieściła oficjalne oświadczenie, w którym zdementowała wszystkie plotki, które pojawiały się w mediach ze względu na sprawę, w którą jest zamieszana. Prezenterka przymusowy odpoczynek od pracy w śniadaniówce stara się wykorzystać jak najbardziej aktywnie. Z tego co wiadomo, nie narzeka na brak zajęć, a także zaczyna układać sobie życie osobiste.

Jakiś czas temu wybrała się dłuższy urlop. Publikowała zdjęcia z Tulum w Meksyku, gdzie odpoczywała między innymi z Natalią Siwiec i Mariuszem Raduszewskim, a także z Tomaszem Włodarczykiem. To właśnie stamtąd do sieci przez przypadek trafiło ich zdjęcie, na którym zanurzeni w basenie nie szczędzą sobie czułości. Później i ona opublikowała pierwsze wspólne ujęcie, na którym wpatrują się w siebie z czułością.

W nowy rok również wkroczyła z ukochanym u boku.

Marcelina Zawadzka na nowym zdjęciu z partnerem

Koniec starego i początek nowego roku Zawadzka postanowiła spędzić w górach. To właśnie tam pożegnała 2020 w towarzystwie przystojnego Tomasza. Właśnie na jej Instastory pojawiło się zdjęcie ze wspólnego spaceru. Uśmiechnięci, pod rękę pozują na tle ośnieżonych szczytów. Co tu dużo ukrywać – są piękną parą.

Marcelina Zawadzka z partnerem
Marcelina Zawadzka z partnerem

Kim jest partner Marceliny Zawadzkiej?

Nowym partnerem Marceliny jest Tomasz Włodarczyk. To biznesmen z Włocławska, architekt i koszykarz amator. Podobno poznali się przez wspólnych znajomych. Połączyły ich wspólne pasje, o czym donosiło Życie na gorąco:  

Połączyło ich wspólne grono znajomych i podobne spojrzenia na świat. Dzielą też pasje — motoryzację i sport — można było przeczytać w tygodniku.

Mężczyzna dotychczas tylko raz publicznie zabrał głos w sprawie relacji z Marceliną. Zapewnił, że na razie nie zaręczyli się.

Marcelina Zawadzka w sukience Bonprix
Marcelina Zawadzka w sukience Bonprix
Marcelina Zawadzka z partnerem
Marcelina Zawadzka z partnerem
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka z partnerem
Marcelina Zawadzka z partnerem
Marcelina Zawadzka z partnerem
Marcelina Zawadzka z partnerem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także