Szukaj

Marcelina Zawadzka całuje się z nowym partnerem. Przez przypadek do sieci trafiło ich bardzo namiętne zdjęcie

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka odpoczywa w tropikach. Do sieci wyciekło nagranie, na którym namiętnie całuje się ze swoim partnerem. Widać, że nowy związek ma się doskonale.

Marcelina Zawadzka była jedną z najbardziej lubianych gwiazd Pytania na śniadanie. Przez kilka lat Miss Polonia witała o poranku widzów telewizyjnej Dwójki. Z Tomaszem Wolnym udało jej się stworzyć bardzo zgrany duet, który przyciągał przed telewizory sporą liczbę widzów. Wielu z nich włączało śniadaniówkę tylko po to, by móc znowu zobaczyć na ekranie swoją ulubienicę. Niestety wraz ze startem jesiennej ramówki gwiazda nie pojawiła się w pracy. Wszystko to przez aferą vatowską, w którą jest zamieszana. Produkcja wysłała gwiazdę na przymusowy urlop. Widzowie nie ukrywają swojego smutku z tego powodu.

Marcela cały czas jednak stara się być w kontakcie ze swoimi fanami. Jest aktywna na Instagramie i to tam dzieli się tym, co dzieje się w jej życiu. Kilka tygodni temu zamieściła oficjalne oświadczenie, w którym zdementowała wszystkie plotki, które pojawiały się w mediach ze względu na to co ją spotkało. Prezenterka śniadaniówki odpoczynek od telewizji stara się wykorzystać jak najbardziej aktywnie. Kilka dni temu postanowiła wybrać się na dłuższy urlop. Od pewnego czasu w social mediach publikuje zdjęcia z gorącego kurortu, na których możemy podziwiać jej kuszące kształty w pełni. Okazuje się, że podczas wyjazdu towarzyszy jej niezły przystojniak.

Marcelina Zawadzka z nowym partnerem na wakacjach

Marcelina Zawadzka postanowiła odpocząć od medialnego szumu wokół swojej osoby i sytuacji związanej z pandemią. Wyjechała w tropiki, a zdjęciami chętnie chwali się w sieci. Okazuje się, że w tym samym kurorcie w meksykańskim Tulum przebywa także Natalia Siwiec z mężem i córeczką.

Mariusz Raduszewski
dodał na swoim Instastory nagranie, na którym jego córeczka pluska się w basenie. Na zamieszczonym snapie widać również Marcelinę, która stoi w basenie razem ze swoim partnerem i oddaje mu namiętny pocałunek. Przystojny i dobrze zbudowany brunet od razu zwrócił naszą uwagę.

Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się doniesienia o tym, że gwiazda spotyka się z tajemniczym Tomaszem, który nie jest związany z show-biznesem. Jak na razie Marcelina nie pochwaliła się jeszcze oficjalnie nowym związkiem. Na zamieszczonym przez męża Natalii Siwiec nagraniu widać jednak, że ich relacja ma się doskonale.

 


Marcelina Zawadzka z nowym partnerem na wakacjach

Marcelina Zawadzka z nowym partnerem na wakacjach

Marcelina Zawadzka z partnerem

Marcelina Zawadzka z partnerem

Partner Marceliny Zawadzkiej

Partner Marceliny Zawadzkiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×