Szukaj

Mandaryna z ukochanym wyskoczyli na kawę. Bez scenicznych strojów i makijażu ciężko rozpoznać w niej gwiazdę “Ev’ry Night”

Mandaryna, Paweł Wójcik, małżeństwo

Mandaryna i Paweł Wójcik na kawie

Marta Wiśniewska bardzo chroni swoje życie prywatne. Od czasu rozstania z Michałem Wiśniewskim nie wychylała się w kwestiach swoich związków, trzymała się z daleka od paparazzi i unikała rozgłosu. Ostatnio coś w tej kwestii uległo jednak zmianie. W życiu gwiazdy pojawiła się nowa miłość, a jej związek z Pawłem Wójcikiem stał się głównym tematem do plotek wśród fanów. Artystka wcale się tym nie denerwuje, wręcz przeciwnie. Nie tylko chwali się swoim partnerem, ale również postanowiła zrobić jeden krok więcej i zaprosiła go do udziału we wspólnym wywiadzie, zrealizowanym dla Dzień Dobry TVN!

Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie zza kulis realizacji wywiadu. To bez wątpienia ważny moment dla pary, która do tej pory nie udzieliła wspólnie jeszcze żadnego wywiadu i raczej starała się odsuwać od siebie zainteresowanie mediów, niż je wzbudzać. Wygląda jednak na to, że są gotowi na wspólne życie w blasku reflektorów.

Najbardziej rzuca się w oczy bardzo skromna stylizacja Mandaryny. Niegdyś szalała z wizerunkiem – tym razem pojawiła się w ciemnym swetrze, z lekkim makijażem, z włosami upiętymi w prostą, gustowną fryzurkę. Choć w niczym nie przypomina “dawnej siebie”, nigdy nie wyglądała piękniej.

Ładna z nich para?

Mandaryna pierwszy raz wyjawiła traumatyczną prawdę o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim! Jak z rozstaniem poradziły sobie jej dzieci?

Mandaryna wpadła jak śliwka w kompot! Nie powstrzymała namiętności, a jej ukochany wszystko pokazał na Instagramie

Córka Mandaryny w nowej fryzurze może podbijać świat! Wygląda jak gwiazda filmowa!


Największy przebój Mandaryny to…

×