Małgorzata Tusk spotkała się z Melanią Trump i Brigitte Macron! Jak wypadła na tle pierwszych dam USA i Francji? [WIDEO]

Malgorzata Tusk Melania Trump G7

Małgorzata Tusk, Brigitte Macron, Akie Abe i Melania Trump spotkały się podczas szczytu G7 w Biarritz. Żony czołowych polityków, w tym prezydentów USA i Francji, wyglądały olśniewająco. Przygotowano dla nich mnóstwo atrakcji, jedną z nich pochwalił się Donald Tusk.

Szczyt G7 w Biarritz to nie tylko jedno z najważniejszych wydarzeń politycznych ostatnich tygodni, ale i świetna okazja do spotkań i rozmów na tematy niekoniecznie związane z polityką. Małgorzata Tusk postanowiła wykorzystać chwilę przerwy i wraz z Melanią Trump, Akie Abe oraz Brigitte Marcon rozkoszować się widokiem fal. Podczas czasu wolnego żony polityków zwiedził francuską gminę Espelette, gdzie uprawia się słynną na cały świat odmianę papryczki chilli, oraz miały przyjemność spróbować baskijskiego wina.

Zobacz: Melania Trump w sukience Gucci podczas wizyty we Francji. Brigitte Macron nie miała przy niej szans

Małżonki prezydentów Francji i USA – Emmanuela Marcona i Donalda Trumpa, oraz żony szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska i premiera Japonii Abkego, udały się do Esplette niedaleko Biarritz, aby wykorzystać chwilę na rozmowę i lepiej się poznać. Pierwsze damy spróbowały rewelacyjnych win z tamtejszego regionu oraz zjadł lunch w Villi Arnaga, którą zbudował autor popularnej sztuki Cyrano de Bergerac – Edmond Rostand. Na piękne panie czekała też jeszcze jedna niespodzianka, jaką był pokaz tradycyjnych baskijskich tańców.

Małgorzata Tusk podczas spotkania z Melanią Trump i Brigitte Macron

Donald Tusk zamieścił na swoim Instagramie filmik, na którym widać, jak panie rozkoszują się nadmorskim widokiem fal rozbijających się o skały. Internauci byli zachwyceni widokiem Polki w towarzystwie najsłynniejszych kobiet świata. Nawet Kasia Tusk była pod wrażeniem:

Mamulek <3 <3 <3 – skomentowała blogerka.

Musimy przyznać, że Małgorzata Tusk na spotkaniu z Melanią, Brigitte i Akie wyglądała obłędnie w swojej jasnej, pastelowej kreacji. Donald Truk ma ogromny powód do dumy.

Zobacz: Żółta sukienka Melanii Trump obiektem żartów internautów! Wszystko przez ogromny nadruk


Donald Tusk, Małgorzata Tusk, Emmanuel Macron, Brigitte Macron podczas szczytu G7

Le président français Emmanuel Macron, sa femme la Première Dame BrigitteDonald Tusk, Małgorzata Tusk, Emmanuel Macron, Brigitte Macron podczas szczytu G7 Macron, le président du Conseil européen Donald Tusk et sa femme Malgorzata Tusk lors de l'accueil informel au sommet du G7 à Biarritz, France, le 24 août 2019. © Thibaud Moritz/Pool/Bestimage French President Emmanuel Macron and his wife Brigitte welcome welcome European Council President Donald Tusk (L) and his wife Malgorzata ahead of a working dinner at the Biarritz lighthouse during the G7 summit in Biarritz, France.

Małgorzata Tusk na G7

Małgorzata Tusk na G7

Brigitte MaBrigitte Macron, Melania Trump podczas szczytu G7cron et les conjoints visitent la ville de Espelette en marge du sommet du G7 à Biarritz

Brigitte Macron, Melania Trump podczas szczytu G7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×