Rafał Trzaskowski z żoną świętują rocznicę ślubu. Pokazali zdjęcia z ceremonii, ale to nie wszystko

Trzaskowscy ślub

Trzaskowscy ślub

Żona Rafała Trzaskowskiego założyła profile w serwisach społecznościowych. Za jednym zamachem dołączyła do grona użytkowników Instagrama i Facebooku. Nie zabrakło osobistych wpisów i zdjęć – w tym ślubnego.

Małgorzata Trzaskowska urodziła się 42 lata temu w Rybniku.  Ukończyła studia na Wydziale Zarządzania i Marketingu Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Rafała Trzaskowskiego poznała, gdy miała 19 lat. Po 5 lat latach związku zostali małżeństwem. Mają dwoje dzieci: 15-letnią Aleksandrę i 11-letniego Stanisława. Od 2007 do kwietnia 2019 pracowała w warszawskim urzędzie miasta. Zrezygnowała z powodu wygranej męża w wyborach na prezydenta Warszawy.

Po wyborach, które się nie odbyły 10 maja, małżeństwo Trzaskowskich podjęło wspólną decyzję. Rafał walczy o fotel prezydenta:

Po podjęciu decyzji siedzieliśmy w ciszy z mężem przy stole. Rafał powiedział, że czuje się jak amerykański farmer w bunkrze pod domem i czuje już drgania tornada, które nadchodzi. Wtedy razem się śmialiśmy. Pomimo powagi sytuacji i odpowiedzialności, którą wzięliśmy na siebie, zachowujemy pogodę ducha – zdradziła Małgorzata Trzaskowska w Dzienniku Zachodnim.

W tym samym wywiadzie Małgorzata stwierdziła, że ma pomysł na to, czym chciałabym się zająć jako Pierwsza Dama, ale ponieważ jest pełna pokory, wie doskonale, że aby o tym debatować, najpierw trzeba te wybory wygrać.

Małgorzata Trzaskowska na Instagramie. Pierwszy wpis

Dziś Małgorzata Trzaskowska chce być jeszcze bardziej widoczna jako małżonka Rafała Trzaskowskiego. Właśnie dlatego założyła sobie profile w social mediach. Jej pierwszy wpis wzbudził spore zainteresowanie:

To mój debiut. Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję „zostań w domu” niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości – napisała na Facebooku.

Małgorzata uznała, że skoro już powiedziała A, i razem z Rafałem podjęła decyzję o jego starcie w wyborach, to  trzeba powiedzieć B i dać się poznać wyborcom męża. Dlatego jako żona kandydata na Prezydenta chce mówić o tym, co jest dla niej ważne jako kobiety, matki, żony i zaangażowanej obywatelki. Zaznaczyła jednak, że nie akceptuje hejtu i mowy nienawiści.

View this post on Instagram

Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram!???? Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję "zostań w domu" niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami, jak np. edukacją w domu. Jednak co najważniejsze, w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki. Witajcie!

A post shared by Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska) on

Co na to internauci?

  • Pani Małgorzato, takiej Pierwszej Damy nam Trza:-) Fajni jesteście! Trzymam kciuki!
  • Pani Małgosiu uwielbiam pani męża (mam 64 lata) głosowałam na niego w Warszawie będę głosować na prezydenta Polski!
  • Jest Pani kobietą wspaniałą i mądrą a na dodatek normalną. Ma Pani moje poparcie!
  • Pozdrawiam przyszłą Pierwszą Damę. Powodzenia!

Małgorzata Trzaskowska – zdjęcia ze ślubu

Kolejnym wpisem Małgorzaty, który rozczulił internautów, było uczczenie rocznicy ślubu. Dokładnie 18 lat temu kobieta poślubiła Rafała Trzaskowskiego. W szczególnym dla nich dniu miała na sobie skromną, białą suknię, spięte włosy, a na szyi sznur białych pereł.

18 wspólnych wyjątkowych lat – jeszcze dwa i będzie porcelanowa! – napisała Trzaskowska.

Rocznicę uczcił także kandydat na prezydenta. Rafał Trzaskowski opublikował kolejne zdjęcie z domowego archiwum. W dołączonym opisie podziękował żonie za wspólnie spędzone lata:

ZweryfikowanoDokładnie 18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a potem było już tylko lepiej! Dziękuję za wszystko – napisał.

Internauci ruszyli z najlepszymi życzeniami. Trzaskowscy powoli stają się ulubioną parą Polaków.


Małgorzata i Rafał Trzaskowscy – zdjęcia ze ślubu

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy – zdjęcia ze ślubu

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy – zdjęcia ze ślubu

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy – zdjęcia ze ślubu

Małgorzata Trzaskowska i Rafał Trzaskowski

Małgorzata Trzaskowska i Rafał Trzaskowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×