Małgorzata Tomaszewska celebruje 5. urodziny synka. Rozczuliła fanów wideo, na którym pokazała Enzo od momentu urodzenia, aż do dziś

Małgorzata Tomaszewska - 5. urodziny synka

Małgorzata Tomaszewska - 5. urodziny synka

Małgorzata Tomaszewska celebruje 5. urodziny swojego synka. Z tej okazji pokazała wideo, na którym widać, jak Enzo szybko rośnie.

Małgorzata Tomaszewska rozpoczęła karierę w 2012 roku, jednak tak naprawdę widzowie usłyszeli o niej w ciągu ostatnich dwóch lat, najpierw występowała w TVP w roli eksperta, by następnie zostać prowadzącą Pytania na śniadanie. Najczęściej pojawia się u boku Aleksandra Sikory. Teraz na jej liście nie brakuje kolejnych projektów – ze wzrostem popularności wiąże się także rosnące zainteresowanie jej życiem prywatnym.

Małgosia ma bardzo zdrowe podejście do bycia rozpoznawalną, co zdradziła w wywiadzie z Plejadą:

Uważam, że wszystkie niedogodności, które mamy, z tym że media nas obserwują, są zarówno blaskami, jak i cieniami. My żyjemy z tego, że ktoś się nami interesuje. Gdyby nikt nami się nie interesował, to nasza praca nie miałby sensu.

Niedogodności związane z rozpoznawalnością są wpisane w show-biznes.

Nie do końca rozumiem narzekanie na to, że: „znowu o mnie napisali, że ktoś znowu zrobił mi zdjęcie”… Wiele karier to pokazuje, że wystarczy usunąć się na chwilę ze świata mediów i już nikt nie przyjdzie zrobić zdjęcia i już nikt nie będzie pisał o danej osobie. Wyjątkiem są choroby, bo tu rzeczywiście uważam, że choroba jest sprawą indywidualną i tutaj rzeczywiście media powinny dać spokój – stwierdziła.

Mimo wszystko swoje życie prywatne bardzo dawkuje. O jej drugim rozwodzie długo nikt nie wiedział. Obecnie skupia się na wychowywaniu synka. Enzo właśnie skończył 5 lat.

Małgorzata Tomaszewska świętuje 5. urodziny synka

Małgorzata Tomaszewska w 2017 roku została mamą. Na jej profilu na Instagramie zdjęcia chłopca nie pojawiały się zbyt często. Dopiero ostatnio dziennikarka częściej zaczęła pokazywać synka w mediach społecznościowych. Enzo jest owocem miłości z tureckim biznesmenem Ahmetem Seyfi Yigit Tarcim. Ich związek nie przetrwał próby czasu, ale Małgosia jest spełniona i bardzo szczęśliwą mamą.

Z okazji 5. urodzin synka pokazała wideo, na którym możemy zobaczyć chłopca od narodzin, aż do dziś.

Najważniejszy Człowiek mojego życia skończył dziś 5 lat – napisała.

Uroczemu Enzo życzymy wszystkiego najlepszego.


Małgorzata Tomaszewska celebruje 5. urodziny synka

Małgorzata Tomaszewska celebruje 5. urodziny synka

Małgorzata Tomaszewska celebruje 5. urodziny synka

Małgorzata Tomaszewska celebruje 5. urodziny synka

Małgorzata Tomaszewska celebruje 5. urodziny synka

Małgorzata Tomaszewska celebruje 5. urodziny synka

Komentarze

 • Gość St Mencel pisze:

  Trudno mi się czyta te komentarze , takie złośliwe , dlaczego takie piszą ??? Myślę że jest to odpowiedzią na własne kłopoty ,a może z zazdrości ??? Chyba trzeba przemyśleć zanim napiszemy coś co mogłoby komuś sprawić przykrość lepiej się wtedy poczujemy ! ❤️❤️

 • Gość pisze:

  Brzydka a dziecko z niania non stop. Ojciec się zwinąl a dziadkowie daleko daleko……

 • Gość pisze:

  Brzydka kobieta i z oczu jej źle patrzeć. Te wszystkie telewizyjne upadłe gwiazdy zmieniają facetów jak w rękawiczkach jak te wszystkie pogodynki. Nie ma się czym chwalić a to że ta pani pracuje w telewizji to nie zaszczyt tylko wstyd. Bo wiadomo kto tam pracuje szumowina

 • Gość pisze:

  Enzo? Dobrze, ze nie Gonzi

 • Gośćnasz pisze:

  A tata to już 8 czy 18 ilu partnerów to to już mlucilo Claas i johadere mają na noc.

 • Gośćjoja pisze:

  A to jest ojcem 5 czy 18 partner a morze Kurski,??

 • Goslaskść pisze:

  A kto jest ojcem ? 1 czy 8 partner opwiec jaka jest różnica między miłością zżycia a 8 partnerem .pytam jako facet?a morze chodzi ze zozkladasz nogi a 9 partner czeka.a tata tłuk chce piłkarzy naszych oceniać.

 • GośćEla. pisze:

  Urocza!!! Synek mały przystojniak.Gratulacje.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×