Coraz ciekawiej na planie „BrzydUli”. Socha stylizacjami wyprzedza lata świetlne. Lateksowy płaszcz to dopiero odlot!

Małgorzata Socha - zdjęcie z planu BrzydUli

Małgorzata Socha - zdjęcie z planu BrzydUli

Małgorzata Socha podzieliła się kolejną fotografią z planu BrzydUli. Pozuje na nim razem z Julią Kamińską. Jak będą wyglądały Ula Cieplak i Violetta Kubasińska?

BrzydUla to jeden z najchętniej oglądanych seriali, którego emisję zakończono w 2009 roku. Po ponad dziesięcioletniej przerwie wraca na ekrany telewizorów. Już jesienią na antenie TVN-u pojawią się nowe odcinki. Czy Ula Cieplak i Marek Dobrzański będą razem? Jakimi powiedzonkami zaskoczy Violetta Kubasińska? Czy główna bohaterka, w którą wciela się Julia Kamińska, będzie nieatrakcyjna? Sama tak mówi o swojej postaci:

Moja bohaterka ponownie – tak jak w pierwszej części – będzie odbiegała od aktualnych kanonów piękna, często nieosiągalnych. W związku z czym przez niektórych ludzi, takich powierzchownych, będzie postrzegana jako nieatrakcyjna

Aktorzy już są na planie, a kolejnym zdjęciem z fanami podzieliła się na Instagramie Małgorzata Socha.

Małgorzata Socha: zdjęcie z planu BrzydUli

Aktorzy wrócili już na plan BrzydUli, a w sieci pojawiły się już zdjęcia zza kulis. Jedną z kultowych postaci jest Violetta Kubasińska. Niezapomnianą kreację sekretarki stworzyła Małgorzata Socha. Chociaż nie grała ona głównej roli, to wiele osób właśnie dla jej wątku włączała telewizory, nic dziwnego, jej rozumienie języka polskiego znacznie odbiega od standardów.

Dzisiaj Socha podzieliła się kolejnym zdjęciem z planu, na którym widzimy, jak będzie wyglądała jej bohaterka. Pozuje razem z Julią Kamińską, która gra główną postać. Aktorki są po charakteryzacji, więc już wiemy na pewno, jak będą wyglądały postacie, w które się wcielają.

Violetta ma stajla @_julia_kaminska_ @brzydula.tvn #brzydulatvn #brzydula2 #naplanie #violetta #wwindzie #kręcimy #elevatorselfie #selfietime #onset #friends #girlpower #girlstyle #stylishlook – podpisała fotkę.

View this post on Instagram

Violetta ma stajla ???????????????? @_julia_kaminska_ @brzydula.tvn #brzydulatvn #brzydula2 #naplanie #violetta #wwindzie #kręcimy #elevatorselfie #selfietime #onset #friends #girlpower #girlstyle #stylishlook

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on


Małgorzata Socha i Julia Kamińska na planie BrzydUli

Małgorzata Socha i Julia Kamińska na planie BrzydUli

Małgorzata Socha - zdjęcie z planu BrzydUli

Małgorzata Socha - zdjęcie z planu BrzydUli

Małgorzata Socha i Filip Bobek

Małgorzata Socha i Filip Bobek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×