Szukaj

Małgorzata Rozenek zdradziła TVN?! Gwiazda promuje swoją książkę u największego rywala Kuby Wojewódzkiego!

Małgorzata Rozenek, Kuba Wojewódzki

Małgorzata Rozenek, Kuba Wojewódzki

Małgorzata Rozenek rozpoczęła pełną parą akcję promocyjną swojej najnowszej książki In Vitro. Rozmowy intymne. Gwiazda TVN-u pojawiła się ostatnio w popularnej stacji radiowej, do której zaprosił ją Michał Figurski. Po zdjęciach widać, że rozmowa była bardzo owocna.

Małgorzata Rozenek ma dwóch synów, którzy przyszli na świat dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu. Tematyka in vitro jest jej bardzo bliska, co zaowocowało wydaniem książki In Vitro. Rozmowy intymne. W swojej publikacji gwiazda zawarła ciekawe rozmowy z ekspertami:

Dyskusja wokół tego tematu wciąż rodzi niezdrowe emocje, powiela krzywdzące stereotypy, służy jako narzędzie walki politycznej – napisała na Instagramie.

Książka Małgorzaty to 13 szczerych i intymnych rozmów z osobami, które o in vitro wiedzą wiele – z lekarzem, położną, seksuologiem, a nawet z zakonnikiem dominikaninem. Z rodzicami dzieci i tymi, którzy o in vitro dopiero myślą:

 Długie poszukiwania bohaterów, kilkanaście spotkań, kilkadziesiąt godzin rozmów, wiele łez, radości, śmiechu oraz smutku. Jestem dumna z tego, że książka „In vitro. Rozmowy intymne” właśnie ujrzała światło dzienne”– napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie. „Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów. Nie byłoby ich ze mną, gdyby nie pomoc lekarzy. Gdyby nie In vitro. Dyskusja wokół tego tematu wciąż rodzi niezdrowe emocje, powiela krzywdzące stereotypy, służy jako narzędzie walki politycznej. Dzięki ginekologom, seksuologom, embriologom oraz księdzu dominikaninowi przedstawię Wam całą prawdę o tej procedurze – dodała w swoim opisie.

Małgorzata Rozenek z impetem rozpoczęła promocję swojego dzieła, które od samego początku wzbudza wiele kontrowersji, jak również mnóstwo zachwytów. Książkę prezenterki pochwaliło już wielu celebrytów i polityków, np. Michał Boni czy Robert Biedroń. Ostatnio gwiazda TVN-u pojawiła się ze swoim dziełem w Radiu Zet, gdzie opowiedziała o swoim literackim dziecku Michałowi Figurskiemu. Gwieździe towarzyszył także ceniony doktor Lewandowski:

Kolejne #invitrorozmowyintymne tym razem w Radio Zet dziękuje za zaproszenie Michał i za wsparcie dr Lewandowski – napisała Małgosia

Pod zdjęciami Rozenek pojawiło się sporo komentarzy od internautów:

  • Dzięki dr Lewandowskiemu udało się za 1 razem
  • Super sprawa dzięki dr Lewandowskiemu mam cudowną córkę mój skarb
  • Dr Lewandowski to wspaniały lekarz!
  • Dziękuję Pani. Małgorzato
  • Robi Pani coś wspaniałego i tak potrzebnego
  • Robi Pani cudowna rzecz

Obecność Małgorzaty w programie największego rywala Kuby Wojewódzkiego z pewnością nie była przypadkowa. Zarówno gwiazda, jak i showman nie pałają do siebie sympatią. Kilka lat temu toczyli medialne spory, wyciągali na światło dzienne prywatne wiadomości SMS, a nawet spotkali się w sądzie, gdzie walczyli o swoje dobre imię. Obecnie najpopularniejsze twarze stacji TVN unikają wzajemnego komentowania swoich poczynań zawodowych.

Zobacz: Małgorzata Rozenek lepszych butów nie mogła dobrać do tak seksownej mini! Jak ubrała się na promocję swojej książki?

Zobacz: Małgorzata Rozenek nie zawiodła stylizacją w “Dzień Dobry TVN”! Wyglądała niemal jak Kim Kardashian!

Zobacz: Małgosia Rozenek tym razem przesadziła z długością swoich szortów! W takim stroju świętowała urodziny Radka Majdana


Małgorzata Rozenek w Radiu Zet

Małgorzata Rozenek w Radiu Zet

Małgorzata Rozenek w Radiu Zet

Małgorzata Rozenek w Radiu Zet

Małgorzata Rozenek w Radiu Zet

Małgorzata Rozenek w Radiu Zet

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×