Szukaj

Małgorzata Rozenek przesadziła z retuszem! Photoshop aż razi w oczy! Oto, co sobie poprawia „Perfekcyjna”

Małgorzata Rozenek tym razem przesadziła? Gwiazda opublikowała serię zdjęć zrobionych podczas domowego treningu. Na jednym z nich pośladek jest bardzo jędrny, a futryna balkonowego okna wygięta! Teraz gwiazda nie wywinie się od oskarżeń, że używa Photoshopa! 
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek to piękna i wysportowana kobieta. Seksownego ciała może pozazdrościć jej niejedna 20-latka, a kariery większość gwiazd. Gosia zyskała sławę i popularność dzięki swojej nieskazitelnej urodzie i barwnej osobowości. Czy jednak jej naturalność jest stanem faktycznym? Są ku temu pewne wątpliwości.

Prezenterka jest niezwykle aktywną „instagramerką”. Jak sama mówi – w social mediach pokazuje swoje prawdziwe życie. Wracając z eventu nie publikuje na przykład idealnych zdjęć ze ścianki, za to chętnie pokazuje te, które zrobi sobie sama w domu.

W swoim domowym zaciszu także ćwiczy. Podczas ostatniego treningu ze specjalnymi taśmami wykonała serię zdjęć. Celebrytka chciała pochwalić się nie tylko swoją determinacją, ale i seksowną pupę. I faktycznie, fotki są mega hot, jednak jakimi zabiegami został efekt osiągnięty? To budzi pewne wątpliwości.

Na jednym ze zdjęć, widać wyraźnie jak futryna okna balonowego faluje. Dosyć nietypowe zjawisko prawda? No właśnie. Wszystko wskazuje na to, że Rozenek majstrowała przy zdjęciu, by delikatnie powiększyć sobie pośladki i zmniejszyć talię. Wytknęły jej to oczywiście dociekliwe fanki:

  •  Jak pani nie wstyd ludzi oszukiwać? Widać że jest Photoshop, który pracował nad pośladkami.
  • Na zdjęciu numer 4 aż się fuga pani wygięła w okolicy talii. Jeśli ma pani kompleksy, to po co pani wrzuca zdjęcia. Masakra! – czytamy.

Gosiu, nie musisz robić takich rzeczy. Jesteś naprawdę seksowna, a szczupłej sylwetki zazdrości ci większości Polek.

Zobacz: Małgorzata Rozenek jest oburzona skandalem z chorym Jackiem Rozenkiem w szpitalu! W jakim obecnie jest stanie? [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Rozenek kusi dekoltem oraz opalonymi nogami! Wygląda tak apetycznie jak smakołyki z jej diety pudełkowej!

Zobacz: Małgorzata Rozenek o nowych odcinkach “Perfekcyjnej Pani Domu”! Jakie zmiany w kontynuacji show szykują producenci? [WIDEO]


Małgorzata Rozenek podczas treningu

Małgorzata Rozenek podczas treningu

Małgorzata Rozenek podczas treningu

Małgorzata Rozenek podczas treningu

Małgorzata Rozenek podczas treningu

Małgorzata Rozenek podczas treningu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×