Szukaj

Małgorzata Ostrowska już tak nie wygląda. Pokazała się z nową fryzurą. Jest bez grama makijażu

Małgorzata Ostrowska od lat przyzwyczaiła nas do ciągłych zmian swojego wizerunku. Jeszcze niedawno nosiła bujną grzywkę zarzuconą niby niedbale na lewą stronę, ale to już przeszłość. Artystka ścięła włosy i pokazała się prawie bez makijażu. Wciąż wygląda pięknie i młodo.
Małgorzata Ostrowska – metamorfoza

Małgorzata Ostrowska – metamorfoza

Małgorzata Ostrowska w poprzedniej fryzurze pojawiła się w mediach wraz z promocją najnowszej płyty – Na świecie nie ma pustych miejsc, wydanej pod koniec ubiegłego roku. Zaskoczyła wszystkich nie tylko wizerunkiem, długą grzywką zasłaniającą pół twarzy, ale też zupełnie nowym brzmieniem. Wokalistka kojarzona dotąd z rockiem i takimi energetycznymi hitami jak Szklana pogoda czy Meluzyna, pokazała zupełnie inną twarz: liryczną i kobiecą.

Ta kobieca i liryczna Ostrowska zawsze we mnie była. Tylko teraz w końcu nadszedł czas, żeby ją ujawnić światu. Wielokrotnie powtarzałam, że z natury jestem niejednorodna. I ta płyta jest tego dowodem – mówiła artystka.

Małgorzata Ostrowska: kwarantanna

Małgorzata Ostrowska nie ma czasu się nudzić, bo ma całą paletę zainteresowań, którym z chęcią się poświęca. Artystka uwielbia prace w ogrodzie, projektowanie mieszkań, a nawet małe remonty, potrafi malować ściany, a nawet kłaść panele czy płytki, ale jej najnowszą pasją oprócz śpiewania jest wytwarzanie kosmetyków.

Jestem urodzonym rzemieślnikiem. Umiem sama coś zbudować i położyć kafelki. Robię też wino, kosmetyki i trochę szyję – powiedziała w wywiadzie dla Twojego Imperium.

W czasie pandemii Małgosia nie zapomina także o swoich fanach. Właśnie dla nich wymyśliła cykl filmików, które można prawie codziennie obejrzeć w mediach społecznościowych pod hasłem: W co się bawić w czasie zarazy?. Artystka dzieli się z fanami swoimi pasjami, czym ma nadzieje zainspirować ich do działania. Wie, że to trudny czas dla wszystkich i, że nie wszyscy mają w sobie tyle siły i wytrwałości, by wytrzymać te przymusowe siedzenie w domu. Właśnie dlatego wokalistka pokazuje, co można robić w swoich czterech ścianach. Na jednym z filmików np. prezentuje jak łatwo, domowym sposobem, zrobić płyn do dezynfekcji rąk, ale są też prace w ogrodzie, hodowanie boczniaków, gotowanie czy malowanie obrazów.

Małgorzata Ostrowska w nowej fryzurze

Pobyt w domu sprowokował Małgorzatę także do zmiany fryzury. Artystka pożegnała się z długą grzywką i drastycznie skróciła włosy. W nowej fryzurze, w swoim ogrodzie, bez makijażu na kolejnym filmiku zachęcała fanów do wystawienia twarzy na słońce.

W co się bawić w czasie zarazy?

Wiosna i słońce, to dziś może czas na relaks i chillout? #wCoSieBawicwCzasieZarazy#ZdrowkaZycze #KoronaWirus #kwarantanna

Opublikowany przez Małgorzatę Ostrowską Wtorek, 24 marca 2020

Filmiki cieszą się ogromną popularnością. Komentują je nawet inne gwiazdy.

Małgoś, bardzo fajnie opowiadasz, lubię Ciebie słuchać, oglądać, masz fantazję, wyobraźnię i super pomysły. Nie rezygnuj, dużo sił życzę i pomysłów i oczywiście zdrowia – napisała Urszula.

I rzeczywiście w głosie tej rockowej artystki, kiedy śpiewa, jest coś niezwykle energetycznego, natomiast kiedy opowiada – genialnie uspakaja.

Choć jak przystało na tę niejednowymiarową artystkę, potrafi też zaśpiewać tak, by zrobiło się błogo i przyjemnie. Tak jak w najnowszym singlu Teraz. Posłuchajcie:


Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×