NewsyMałgorzata Kożuchowska pokazała się bez grama makijażu. "Sama siebie nie poznaję"

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez grama makijażu. "Sama siebie nie poznaję"

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Źródło zdjęć: © Instagram
05.02.2024 15:36

Małgorzata Kożuchowska niedługo skończy 53 lata, ale wciąż jest uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Właśnie pokazała się na Instagramie bez makijażu. Jak wygląda zupełnie bez kolorowych kosmetyków?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Kożuchowska odziedziczyła urodę po mamie?

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka aktorka pokazała swoich rodziców, którzy są przecież dziadkami dla jej jedynego synka, Jana Franciszka, który w tym roku będzie obchodził swoje dziesiąte urodziny.

Kochane babcie, kochani dziadkowie. Dziś wasz dzień! Niech będzie pełen radości, miłości i wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Pamiętajcie, że dla nas jesteście jak bezcenny skarb! Dziękujemy za waszą cierpliwość, doświadczenie i wiedzę. Bez waszego wsparcia często bylibyśmy bezradni. Dobrze, że jesteście! - napisała gwiazda.

Fani Małgorzaty Kożuchowskiej rozwikłali wtedy zagadkę jej młodego wyglądu. Ich zdaniem mama aktorki wygląda na najmłodszą babcię na świecie.

Już wiem po kim ma pani, tak nietuzinkową urodę. Miło się patrzy na pani rodziców (...) Mama jest najmłodziej wyglądającą babcią na świecie (...) Dużo zdrówka dla rodziców - napisała jedna z fanek Małgosi.

I trudno się z nią nie zgodzić. Małgorzata odziedziczyła wspaniałe geny po mamie.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem, na którym nie ma grama makijażu. Opatrzyła je dość sentymentalnym podpisem.

Czasem sama siebie nie poznaję... Ale nie odpuszczam - napisała Małgosia.

My bez problemu poznaliśmy tę twarz. Małgorzata Kożuchowska nie tylko odziedziczyła dobre geny, ale także bardzo o siebie dba. Dzięki temu jej twarz pozostaje piękna jak zawsze.

Co o tym sądzicie?

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu
Małgorzata Kożuchowska bez makijażu© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także