NewsyMałgorzata Ohme już tak nie wygląda. Gwiazda "DDTVN" mocno skróciła włosy

Małgorzata Ohme już tak nie wygląda. Gwiazda "DDTVN" mocno skróciła włosy

Małgorzata Ohme: nowa fryzura
Małgorzata Ohme: nowa fryzura
Marta Borkowska

27.02.2020 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Ohme rozpoczynała swoją karierę w media od zagadnień związanych z psychologią. Przełomem okazało się prowadzienie przez nią programu Okiem Ohme. Miała okazję być gospodynią w reality show TVP2 Życie od kuchni oraz była jurorką w programie Aplauz, aplauz, w którym zasiadała w 2015 roku. Była jedną z prowadzących Big Brother, a we wrześniu 2019 roku pojawiła się w roli gospodyni Dzień dobry TVN u boku Filipa Chajzera.

Małgorzata Ohme już nie raz zachwyciła widzów także swoimi stylizacjami. Jakiś czas temu pojawiła się w studiu DDTVN i wyglądała niemal identycznie jak Meghan Markle. Wybrała słynny, brązowy outfit, który była księżna miała na sobie przed ogłoszeniem, że razem z Harrym, odchodzą z rodziny królewskiej. Ubiór Ohme różnił się od tego Meghan jedynie drobnymi detalami. Prezenterka wybrała inne buty oraz jej sweterek był luźniejszy. W momencie, gdy zorientowała się, jak bardzo podobny strój wybrała, postanowiła całą sytuację skomentować na swoim Instagramie.

Być jak Meghan…Dzięki wszystkim za uświadomienie, że zachciało mi się być przez chwilę księżną. Oj Ohme Ohme – napisała.

Małgorzata Ohme ścięła włosy

Tym razem prezenterka również postanowiła zaskoczyć wszystkich obserwatorów oraz widzów programu śniadaniowego. Jednak nie chodziło o stylizację. Psycholog dziecięca pojawiła się na planie totalnie odmieniona. Skróciła swoją dotychczasową długość włosów.

Małgorzata Ohme w nowej fryzurze poprowadziła program. Zdjęcia nowej stylizacji opublikowała na swoim kanale społecznościowym. Spotkało się ono z różnymi reakcjami.

Większość obserwatorów była pozytywnie zaskoczona tą zmianą. Jednak znalazły się także słowa krytyki, że w poprzedniej fryzurze Ohme wyglądała lepiej. Jedna z fanek skomentowała, że wygląda jak starsza pani.

Trochę jak starsza pani – napisała jedna z fanek.

Inne osoby od razu zareagowały i poleciły jej dobrego psychologa, na to Małgorzata ze śmiechem odpowiedziała:

To ja!

Naszym zdaniem obie fryzury bardzo pasują dziennikarce. Ważne, by w każdej czuła się dobrze, a wygląda, że tak właśnie jest.

Małgorzata Ohme nowa fryzura
Małgorzata Ohme nowa fryzura
Małgorzata Ohme nowa fryzura
Małgorzata Ohme nowa fryzura
Małgorzata Ohme - Tłusty Czwartek 2020
Małgorzata Ohme - Tłusty Czwartek 2020
Meghan Markle i Małgorzata Ohme
Meghan Markle i Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme - literka A, Big Brother 2
Małgorzata Ohme - literka A, Big Brother 2
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także