Szukaj

Mokra wpadka Meghan Markle podczas publicznego wystąpienia. Jej asystentka może przez to stracić pracę

Meghan Markle i książę Harry pokazali się publicznie po sześciotygodniowej przerwie. W brytyjskich mediach aż huczy, a wszystko za sprawą wpadki, jaka przytrafiła się księżnej Sussexu. Oj, chyba było jej gorąco…
Meghan Markle i książę Harry – pierwsze wystąpienie w 2020

Meghan Markle i książę Harry – pierwsze wystąpienie w 2020

Książę Harry i Meghan Markle po urlopie w Kanadzie wyglądają na szczęśliwych i wypoczętych. Niedawno zdradzili, że w Vancouver było „pięknie”, ale także, że „cały czas padało”. To jednak najprawdopodobniej zupełnie nie przeszkadzało im w wypoczynku.

Meghan Markle i książę Harry: pierwsze wystąpienie w 2020 roku i drobna wpadka księżnej

Po powrocie z Ameryki Północnej książęta Sussexu zaliczyli pierwsze oficjalne wystąpienie w 2020 roku. Najpierw para odwiedziła ambasadora Kanady w Londynie, któremu podziękowała za ciepłą gościnność okazaną im podczas świątecznego urlopu.

Meghan i Harry spotkali się także z młodymi Kanadyjczykami pracującymi i studiującymi w Wielkiej Brytanii. Tematem rozmów były ich doświadczenia jako ekspatriantów. Obejrzeli również specjalną wystawę rdzennego kanadyjskiego artysty, Skawennati.

Według nieoficjalnych doniesień, Harry i Meghan zatrzymali się w Kanadzie aż na 6 tygodni. W tym okresie najwięcej czasu spędzali ze swoim małym synkiem Archiem, który ma teraz osiem miesięcy, oraz matką Meghan, Dorią Ragland.

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Korzystając z okazji  Meghan odwiedziła również organizację Hubb Community Kitchen, której patronuje. By wesprzeć jej działalność księżna Sussexu wydała książkę kucharską, ze sprzedaży której cały dochód (ponad 500 tysięcy funtów) zasilił konto fundacji wspierającej kobiety, które ucierpiały po szeroko komentowanym w mediach pożarze w słynnej Grenfell Tower, do którego doszło 14 czerwca 2017 roku. Wspólnie z członkiniami organizacji Markle stworzyła również kolekcję ubrań, które można było kupić jesienią 2019 w butikach marki Marks&Spencer.

Brązowa stylizacja Meghan Markle i plama pod pachami

I teraz pora na wisienkę na torcie, czyli coś, co kochają wszystkie fanki stylu księżnej Sussexu.

Podczas swojego pierwszego tegorocznego wystąpienia Meghan Markle zaprezentowała się w jasnobrązowym swetrze i satynowej spódnicy midi, którą kupiła w popularnej sieciówce Massimo Dutti.

Meghan Markle z plamą pod pachą

Meghan Markle z plamą pod pachą

Całość dopełniły aksamitne szpilki jej ulubionego projektanta, Jimmy Choo. Włosy Meghan ułożone były w luźną falę. W naturalnym  makijażu księżna wyglądała na bardzo zrelaksowaną. 

Meghan Markle

Szpilki Meghan Markle

Internauci błyskawicznie dostrzegli, że choć Meghan wyglądała stylowo, to nie obyło się bez wpadki. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi można dostrzec delikatne plamki pod pachami Markle. Najwyraźniej księżnej – która na golf założyła gruby, wełniany płaszcz – musiało być gorąco od emocji, jakie towarzyszyły jej podczas spotkań z ważnymi osobami.

A może to także zasługa niefortunnie dobranego stroju, tak jak w przypadku księżnej Kate

Meghan Markle zwolni asystentkę za niedopatrzenie?

Już teraz brytyjskie media spekulują nad przyszłością asystentki, która nie zareagowała na wpadkę Meghan. Żona Harry’ego od dawna ma opinię trudnej we współpracy i bardzo wymagającej. Czy i tym razem zdecyduje się pożegnać osobę, która odpowiada za jej wizerunek w mediach?


Meghan Markle z wizytą w Canada House w Londynie

Meghan Markle z wizytą w Canada House w Londynie

Meghan Markle z wizytą w Canada House

Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×