Szukaj

Małgorzata Kożuchowska rozpoczęła współpracę z rządem. Nagranie trafiło do sieci

Małgorzata Kożuchowska i Morawiecki

Małgorzata Kożuchowska i Morawiecki

Małgorzata Kożuchowska chętnie zabiera głos w ważnych sprawach. Gwiazda wie, że jej popularność może być także wykorzystywana w słusznej sprawie. Aktorka przyjęła rządową posadę. Chodzi o koronawirusa.  

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Zdecydowanie nie może narzekać ona na brak zawodowych propozycji. Drogę do kariery otworzył jej serial M jak miłość, z którym pożegnała się wiele lat temu. Decyzja o odejściu z telenoweli okazała się bardzo trafna, ponieważ jej kariera znacznie nabrała tempa. Gwiazda cały czas angażuje się w nowe projekty. Gra w kolejnych uwielbianych serialach i największych kinowych hitach. Regularnie także pojawia się na deskach teatru. Zabiegają o nią również reklamodawcy, którzy chętnie widzieliby ją w roli ambasadorki swojej marki.

Małgosia jest bardzo aktywna w social mediach. Cały czas udostępnia nowe treści i jest w stałym kontakcie z fanami. Na swoim koncie zgromadziła już ponad milion obserwatorów, co jest bardzo dobrym wynikiem. Aktorka wie, że jest dla większości internautów wielkim autorytetem. Wiele razy starała się to wykorzystać w słusznej sprawie. Na jej profilu można dostrzec, że chętnie angażuje się w różnego rodzaju projekty społeczne. Dzięki swojej popularności gwiazda została zaangażowana przy tworzeniu rządowego spotu dotyczącego pandemii koronawirusa.

Małgorzata Kożuchowska przyjęła posadę od rządu

Pandemia koronawirusa cały czas przybiera na sile i jest ogromnym problemem. Od kilku tygodni liczba chorych gwałtownie wzrasta, a sytuacja w kraju nie napawa optymizmem. Rząd zdecydował się na szereg kolejnych restrykcji, które mają za zadanie spowolnić rozprzestrzenianie się choroby. W sieci pojawiają się kolejne apele o to, aby bezwzględnie nosić maseczkę i stosować się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

Małgorzata Kożuchowska stała się głosem rządowych animacji dotyczących dbania o siebie innych podczas pandemii. Jej apele możemy usłyszeć na kilku nagraniach, które pojawiły się na platformie You Tube i w social mediach.

Możesz nie wiedzieć, że masz koronawirusa. Nie zachowując środków bezpieczeństwa, zarazisz wiele osób. Wspierajmy się nawzajem! Trzymaj dystans, noś maseczkę.

Poniżej możecie obejrzeć jeden ze spotów, w którym gwiazda występuje jako lektorka.


Małgorzata Kożuchowska na spacerze z synem

Małgorzata Kożuchowska na spacerze z synem

Małgorzata Kożuchowska - Premiera Banksterów

Małgorzata Kożuchowska - Premiera Banksterów

Małgorzata Kożuchowska - garderoba

Małgorzata Kożuchowska - garderoba

Dodaj komentarz