NewsyMałgorzata Kożuchowska przewartościowała swój świat

Małgorzata Kożuchowska przewartościowała swój świat

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Izabela Wodzińska

01.06.2015 10:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Kożuchowska niedawno została szczęśliwą mamą Jana Franciszka. Aktorka nie rozstaje się z synkiem. Zabiera go nawet na plan serialu Rodzinka.pl, gdzie producenci wygospodarowali dla maleństwa osobny pokój.

W wywiadzie dla magazynu "Flesz" Małgorzata przyznaje że dziecko przewartościowało jej świat. Teraz wie, co w życiu jest najważniejsze i dzieli się wiedzą z innymi. Między innymi dlatego zaangażowała się w kampanię Avivy.

Małgorzata cały czas zmienia się na lepsze. Wspomina, że nie wyszła ze szpitala w rozmiarze XS, ale to naturalne - wie, że  ciąża zmienia sylwetkę kobiety. Aktorce jednak szybko udało się wrócić do formy i teraz zachwyca idealną figurą.

Macierzyństwo przewartościowało mój świat. Czuję, że zmieniłam się na lepsze. Wrzuciłam na luz, wiem, co jest teraz istotą mojego życia  Cudownie byłoby wyjść ze szpitala w rozmiarze XS, ale natura nie jest tak łaskawa. Na niektóre rzeczy trzeba poczekać i ja dałam sobie ten czas. Są ważniejsze sprawy niż wyścig o szczupłą sylwetkę - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w magazynie Flesz.
Małgorzata Kożuchowska na konferencji Aviva
Fot. materiały prasowe
Małgorzata Kożuchowska na konferencji Aviva Fot. materiały prasowe
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także