Trudne rozstanie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tęsknota dała o sobie znać

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo rodzinna. Uwielbia spędzać czas ze swoimi najbliższymi. Niestety ze względu na trwającą pandemię musi zmierzyć się z wielką tęsknotą. Kogo najbardziej jej brakuje?

Małgosia Kożuchowska od kilku dekad bryluje w polskim show-biznesie. Odkąd 20 lat temu pojawiła się na planie serialu M jak Miłość, nie może się opędzić od kolejnych zawodowych propozycji. Chociaż z udziału w kultowej produkcji zrezygnowała po 12 latach, to jej kariera zdecydowanie na tym nie ucierpiała.

Cały czas dostaje mnóstwo kolejnych propozycji, dzięki którym jej nazwisko stało się jednym z najbardziej pożądanych. O współpracę z nią zabiegają kolejny producenci, którzy chcą widzieć ją w swoich projektach, a także reklamodawcy, liczą na to, że użyczy swojego wizerunku w nadchodzących kampaniach. Gwiazda jest już na takim etapie kariery, że to ona może dyktować warunki i przebierać w najlepszych ofertach.

Oprócz wielkiej kariery Małgosia wiedzie także udane życie rodzinne. Aktorka niemal 13 lat temu poślubiła swojego ukochanego Bartłomieja Wróblewskiego. Ich uczucie cały czas rośnie w siłę, a małżonkowie po cichu marzą o tym, by odnowić swoją przysięgę w Rzymie. Zakochani doczekali się również synka. 6-letni Jaś jest oczkiem w głowie rodziców i dopełnieniem ich wielkiego szczęścia.

Małgosia Kożuchowska bardzo tęskni za najbliższymi

Małgosia ma obok siebie nie tylko dwóch wspaniałych mężczyzna, ale także kochających rodziców i siostry. Kilka dni temu aktorka świętowała swoje 50. urodziny. Ze względu na pandemię i względy bezpieczeństwa nie urządziła hucznego przyjęcia, ale za to tego dnia mogła spotkać się ze swoją mamą Jadwigą, z którą jest bardzo zżyta. Małgosia przygotowała też niespodziankę dla swoich fanów. W dniu swojego święta poinformowała, że stworzyła podcast Niekończące się historie, a do pierwszego odcinka zaprosiła swoja mamę Jadwigę. W sieci pojawiło się także ich wspólne zdjęcie.

Pod postem Małgosi znalazło się mnóstwo komentarzy, ale jeden szczególnie zwrócił uwagę. Pod zdjęciem pojawił się wpis jej siostry Mai. Mieszkająca na co dzień w Paryżu kobieta, wyraźnie tęskni za rodziną.

Chcę do Was – napisała Maja Kożuchowska pod zdjęciem swojej siostry.

Małgosię z jej dwiema siostrami łączy silna więź. Jednakowo z Mają jak i z Hanią dogadują się znakomicie. Aktorka wspomniała o tym w jednym z wywiadów.

Czuję, że jeśli w jakimkolwiek momencie życia któraś z nas będzie potrzebowała wsparcia, nie zostanie sama. I nie ma znaczenia dzieląca nas odległość – mówiła Małgosia Kożuchowska.

Magazyn Rewia donosi, że to właśnie z mieszkającą w Paryżu Mają, Małgosię łączą wyjątkowe relacje. Siostry dogadują się rewelacyjnie i są dla siebie wielkim wsparciem w każdej dziedzinie życia.

Pani Małgorzata zawsze wspierała Maję w jej marzeniach. Maja ma talent malarski i z ust starszej siostry często słyszała, by robiła to, co kocha. Aktorka z kolei zawsze może liczyć na rady Mai w kwestiach macierzyństwa, bo młodsza siostra wcześniej została mamą. Przez wiele lat wspierała także Małgosię, gdy ta starała się o dziecko. Dzisiaj wszystkie siostry Kożuchowskie bardzo za sobą tęsknią… – czytamy w Rewii.

Miejmy nadzieję, że dzięki szczepieniom pandemia wkrótce dobiegnie końca, a siostry Kożuchowskie będą mogły znowu spotykać się tak często, jak mają na to ochotę.


Małgorzata Kożuchowska z mamą

Małgorzata Kożuchowska z mamą

malgorzatakozuchowska__140918601_316388246441680_84570543436262812_n (1)
Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się siostrą

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się siostrą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×