Małgorzata Kożuchowska ma niespełnione ślubne marzenie. Po 13 latach planuje je zrealizować. Będzie spektakularnie

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska już niedługo będzie świętowała 13. rocznicę ślubu. Aktorka ma jednak jedno niespełnione marzenie związane ze swoim ślubem. Czy uda jej się w końcu je zrealizować?

Małgorzata Kożuchowska jest doskonałym przykładem na to, że karierę i szczęście rodzinne da się połączyć. Gwiazda od niemal 13 lat jest szczęśliwą żoną Bartłomieja Wróblewskiego. Małżonkowie wspólnie wychowują 6-letniego synka Jasia. Gwiazda dopiero co skończyła 50 lat, lecz od kilku dekad cieszy się urodą i figurą, których mogą pozazdrościć jej znacznie młodsze koleżanki po fachu. Urodziny świętowała serią pięknych zdjęć, które pojawiły się na jej instagramowym profilu.

Aktorka jest jedna z bardziej aktywnych influencerek. Jej konto w social mediach obserwuje już ponad milion fanów, co jest doskonałym wręcz wynikiem. Małgosia dba o to, by codziennie dostarczać swoim obserwatorom nowe treści. Pokazuje wiele zapowiedzi dotyczących nowych projektów, ale zdradza także wybrane fragmenty ze swojej codzienności. W jej publikacjach rzadko jednak możemy oglądać wspólne kadry z mężem. Od czasu do czasu jednak pojawiają się kolejne ujęcia jej syna Jasia, jednak jego mama konsekwentnie chroni jego wizerunek, nie ujawniając na fotografiach jego twarzy.

Małgorzata Kożuchowska z mężem mają jedno niespełnione marzenie

Małgosia Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski pobrali się w 2008 roku w Kościele Świętego Krzyża w Warszawie. Z o 10 lat młodszym dziennikarzem udało się aktorce stworzyć idealny związek. Co jakiś czas przy okazji kolejnych rocznic Małgosia publikuje w sieci kolejne kadry z tego wyjątkowego dla nich dnia.

Okazuje się, że małżonkowie w związku ze ślubem mają wielkie, niespełnione marznie. Wyjątkowym miejscem jest dla nich Rzym i tam chcieliby odnowić soją małżeńską przysięgę.

Często rozmawiają o tym, że chcieliby powtórzyć przysięgę małżeńską właśnie w Rzymie – zdradza w rozmowie z „Na żywo” przyjaciel rodziny.

Zakochani poznali się w drodze do Rzymu i tam właśnie odbyły się również ich zaręczyny. To właśnie na Placu Świętego Piotra ukochany poprosił ją o rękę. Nic więc dziwnego, że po latach chcieliby wrócić w tamto miejsce. Podobno małżonkowie planowali pierwotnie wyprawić kameralny ślub w Wiecznym Mieście, ale rodzina przekonała ich do hucznej uroczystości w Warszawie.

Niestety ze względu na pandemię koronawirusa na razie realizacja marzenia małżonków będzie musiała chyba nieco poczekać.


Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×