Szukaj

Małgorzata Kożuchowska dziś pokazała ojca, wczoraj mamę. Do kogo jest bardziej podobna? Fani nie mają żadnych wątpliwości

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska na Instagramie dodała nowy wpis, którym uczciła Dzień Dziadka. Przy okazji pochwaliła się swoim tatą, Leszkiem. Dzień wcześniej pokazała swoją mamę, Jadwigę. Do kogo jest bardziej podobna?

Małgorzata Kożuchowska znalazła balans między pracą a wychowywaniem syna. Regularnie pojawia się na planach nowych produkcji i bierze udział w sesjach zdjęciowych, gdy wraca do domu w pełni poświęca się Jasiowi. Gwiazda została mamą w 2014 roku, gdy miała 43 lata. Dostrzega plusy tej sytuacji, o których opowiedziała w wywiadzie dla Baby by Ann:

Nieocenioną zaletą późnego macierzyństwa jest dojrzałość i doświadczenie człowieka, który staje się rodzicem.

Kożuchowska co jakiś czas dzieli się kadrami z domowego zacisza. Kilka dni temu pochwaliła się zabawą w chowanego, w którą bawiła się z synem. Na jedną ze swoich kryjówek wybrała łazienkę, która jest gustownie wyposażona. Wnętrza robią wrażenie.

Zobacz: Kożuchowska w nowej fryzurze chwali się łazienką. Widać, że nie oszczędzała na wystroju

Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców. Czy są podobni?

Małgorzata Kożuchowska, oprócz chwil spędzanych z dzieckiem, w swoich social mediach stara się też upamiętniać ważne daty. W Dzień Babci pokazała swoją mamę, Jadwigę. W opisie złożyła życzenia:

Dzień Babci! Wszystkim babciom życzę, żeby czuły się kochane,ważne i zaopiekowane! Żeby były zdrowe i mogły realizować swoje marzenia! Żeby świat jak najszybciej wrócił na normalne tory i dał babciom i poczucie bezpieczeństwa! Babcie kochamy Was!

Dzień później opublikowała kolejne wyjątkowe zdjęcia. Na dwóch z nich znajduje się jej tata, Leszek. Na ostatnim, archiwalnym gwiazda pozuje w otoczeniu dziadków. W opisie złożyła piękne życzenia.

Dziadek Leszek — mój tata i dziadek Jasia. Wszystkim dziadkom z okazji ich święta życzenia zdrowia, pociech z wnuków i życiowej energii do spełniania marzeń! Kochamy Was! P.S. Na ostatniej fotografii mam roczek i jestem ze swoimi dziadkami Różą i Franciszkiem na naszej działce w Toruniu.

Internauci nie mają wątpliwości, że gwiazda jest bardzo podobna do swojego taty:

  • Śliczne fotografie, a podobieństwo do taty w 100% .
  • Cudowności dla Dziadka Jasia. Pani piękno po rodzicach i dziadkach.
  • Ale jest Pani podobna do taty. Wszystkiego dobrego.

O tym, że Małgorzata Kożuchowska i jej rodzice mają doskonały kontakt, raczej nie można mieć wątpliwości. Gwiazda szykuje dla nich kosztowny prezent, który sprawi, że będą jeszcze bliżej siebie.

 


Małgorzata Kożuchowska pokazała tatę

Małgorzata Kożuchowska pokazała tatę

Kożuchowska2
Małgorzata Kożuchowska z dziadkiem i babcią

Małgorzata Kożuchowska z dziadkiem i babcią

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×