Szukaj

Małgorzata Kożuchowska przygotowała dla rodziców prezent, który wywróci ich życie do góry nogami. Są na to gotowi?

Małgorzata Kożuchowska z mamą

Małgorzata Kożuchowska z mamą

Małgorzata Kożuchowska planuje sprezentować swoim rodzicom coś bardzo kosztownego. Szykuje się wielka rewolucja w życiu seniorów.

Małgorzata Kożuchowska to doskonale znana widzom aktorka, która pochodzi z Torunia. Od lat ma status wielkiej gwiazdy. Sławę zyskała rolą w serialu M jak Miłość. Po 12 latach zdecydowała się odejść z produkcji, co okazało się przełomową decyzją dla jej dalszej kariery. Dzięki temu mogła jeszcze bardziej rozwinąć swoją karierę i sprawdzić się w kolejnych rolach. Na swoim koncie ma już teraz bardzo bogatą filmografię, a reklamodawcy zabiegają o to, by była twarzą ich kampanii.

Gwiazda nie tylko regularnie pojawia się na ekranie, ale bardzo prężnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Zgromadziła tam już ponad 1 milion internautów, którzy chętnie obserwują to, co dzieje się w jej życiu prywatnym i zawodowym. Gwiazda w serwisie społecznościowym informuje o kolejnych projektach ze swoim udziałem. Zdradza także wybrane szczegóły ze swojej codzienności. Dzięki swojej przedsiębiorczości zgromadziła całkiem spory majątek. Część oszczędności postanowiła przeznaczyć na prezent dla rodziców.

Małgorzata Kożuchowska kupi rodzicom dom w Konstancinie

Kożuchowska od 12 lat jest szczęśliwą żoną Bartka Wróblewskiego, z którym doczekała się synka Jasia. Chłopiec w tym roku skończy 7 lat. Małgorzata jest też bardzo związana ze swoimi rodzicami. Do tej pory państwo Kożuchowscy mieszkali w Toruniu, a ich córka, która od czasu studiów mieszka w Warszawie, postanowiła w zeszłym roku ściągnąć ich do stolicy.

Portal Pomponik podaje, że aktorka planuje sprawić im kosztowny prezent:

Zajęli mieszkanie w kamienicy na Powiślu i do tej pory im to wystarczało, jednak Małgorzata widzi, że doskwiera im brak windy, a także chcieliby mieć kawałek własnego ogródka.

Zanosi się na to, że gwiazda M jak miłość ma bardzo poważne plany, co do przyszłości swoich rodziców. Chce, aby zamieszkali oni blisko niej. Aktorka razem z rodziną mieszka w Konstancinie i chce tam ściągnąć także ukochanych rodziców.

Gwiazda, która na co dzień mieszka w Konstancinie, chce by rodzice byli jeszcze bliżej niej. Dlatego decyzja już zapadła – mama i tata przeprowadzą się do domu bliżej Gosi, jej męża i oczywiście syna Jasia – podaje Pomponik.

Nic dziwnego, że Kożuchowska chce mieć rodziców blisko siebie. Nie raz podkreślała, że wiele im zawdzięcza, a oni też zapewne będą zadowoleni z tego, że wnuczek i córka, będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Z pewnością przeprowadzka w nowe miejsce w Polsce będzie niemałą rewolucją w życiu seniorów, ale co najważniejsze – zmianą tylko na lepsze.


Małgorzata Kożuchowska w sportowych butach za 4 tysiące złotych. Jej mama wybrała klasyczne skórzane botki

Małgorzata Kożuchowska w sportowych butach za 4 tysiące złotych. Jej mama wybrała klasyczne skórzane botki

Małgorzata Kożuchowska i jej mama Jadwiga w podobnych płaszczach

Małgorzata Kożuchowska i jej mama Jadwiga w podobnych płaszczach

Małgorzata Kożuchowska na spacerze z rodziną

Małgorzata Kożuchowska na spacerze z rodziną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×