Co się stało z Małgorzatą Foremniak? Nowa fryzura dodała jej lat. Już nie wygląda tak delikatnie i kobieco

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak słynie z tego, że czas się dla niej zatrzymał. Ciągle wyglądała tak samo pięknie i młodo. Jednak na jakiś czas musiała zmienić wizerunek.

Małgorzata Foremniak jest popularną aktorką, która zyskała sympatię rolą anestezjolog Zosi Burskiej w serialu Na dobre i na złe. Zagrała w wielu znanych produkcjach – np. w Och, Karol 2. Wystąpiła także w programie rozrywkowym Taniec z Gwiazdami. Jej partnerem był Rafał Maserak, z którym dotarła aż do finału.

Metamorfoza Małgorzaty Foremniak

Gwiazda zachwyca widzów nie tylko swoimi umiejętnościami aktorskimi, ale także wyglądem. Jej uroda pozostaje niemal niezmienna – jest bardzo subtelna i naturalna, tak jakby czas stanął dla niej w miejscu.

Foremniak nie ma skłonności do nagłych zmian i ekstrawagancji w wyglądzie, jednak ostatnio bardzo zaskoczyła swoich fanów. Na swoim Instagramie umieściła zdjęcie, na którym wygląda kompletnie inaczej niż dotychczas.

Fotografia prezentuje ją w całkiem innym świetle. Aktorka jest na nim bardzo wychudzona, ma na sobie wyciągnięty golf, roztrzepane włosy związane w kucyk i bardzo duże okulary z grubymi szkłami. Pierwsze wrażenie naprawdę szokuje.

Na szczęście okazało się, że jest to tylko charakteryzacja. Zamieszczona fotka to kadr z filmu Sonata, w którym właśnie wystąpiła aktorka. W opisie możemy przeczytać, że aktorka bardzo zaangażowała się w swoją rolę:

Są role, które wchodzą w Ciebie tak głęboko, że stajesz się kimś innym… Na pewien czas…

Fani w samych superlatywach komentowali zdjęcie gwiazdy:

  • To od razu widać kiedy aktor wchodzi cały sobą w postać, którą gra. Muszę obejrzeć ten film.
  • Szok i niedowierzanie!
  • Niesamowite doświadczenie.

O czym jest film Sonata?

Trwa właśnie Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W konkursie głównym o nagrodę ubiega się m.in. film Sonata, w którym jedną z głównych ról zagra Małgorzata Foremniak. Jest to opartach na faktach historia 14-latka, Grzegorza Płonki, u którego najpierw błędnie stwierdzono autyzm. Druga, właściwa diagnoza to niedosłuch. Choroba pozwoliła odkryć talent muzyczny chłopca.

Reżyserem i autorem scenariusza jest Bartosz Blaschke. W filmie możemy zobaczyć również Łukasza Simlata, Barbarę Wypych, Lecha Dyblika, Jerzego Stuhra.


Małgorzata Foremniak w filmie

Małgorzata Foremniak w filmie "Sonata"

Małgorzata Foremniak i Łukasz Simlat w filmie

Małgorzata Foremniak i Łukasz Simlat w filmie "Sonata"

Małgorzata Foremniak i Małgorzata Płonka

Małgorzata Foremniak i Małgorzata Płonka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×