Szukaj

Ukochana Jakuba Rzeźniczaka pokazała brzuszek: „Jeszcze trochę i będziemy we 3”. Jak udało się jej ukryć tak duże krągłości?

Magdalena Stępień w ciąży

Magdalena Stępień w ciąży

Magdalena Stępień już nie ukrywa swoich krągłości. Ukochana Jakuba Rzeźniczaka pokazała duży, zaokrąglony brzuszek. Fani są pod wrażeniem zdjęcia w stroju kąpielowym, które powstało na jednym z dubajskich basenów.

Jakub Rzeźniczak wkrótce po raz drugi zostanie ojcem. Jego obecna partnerka, Magdalena Stępień, jest w ciąży. Para dopiero kilka dni temu potwierdziła medialne doniesienia, publikując rozkoszną sesję przy ogromnej, hotelowej choince. Teraz przyszła pora na kolejne, równie śliczne zdjęcie.

Magdalena Stępień pokazała duży ciążowy brzuszek

Magdalena Stępień po raz pierwszy opublikowała fotografię, na której w pełni wyeksponowała swoja krągłości. Zdjęcie powstało w wyjątkowych warunkach, bo na basenie w Dubaju, w którym przyszła mama spędza Święta Bożego Narodzenia.

Uczestniczka Top Model pozuje w płytkiej wodzie, ubrana jedynie w czerwony, obcisły strój kąpielowy. Nie ma już żadnych wątpliwości, że ciążę udało się jej utrzymać w tajemnicy przez długi czas. Jej brzuszek wskazuje na koniec drugiego trymestru, a przynajmniej tak spekulują internauci.

Rozkoszne ujęcie Magda opatrzyła uroczym komentarzem, z którego wynika, że razem ze swoim partnerem nie mogą doczekać się narodzin pierwszego wspólnego dziecka:

Jeszcze troszkę i będziemy we 3. Nie możemy się doczekać jak będziesz już z nami Nasz Największy Skarbie na świecie – napisała, dodając hasztag: „Dziękuję Boże”.

Magdalena Stępień w ciąży

Magdalena Stępień w ciąży

Internauci bardzo entuzjastycznie zareagowali na wpis swojej ulubienicy. Pod adresem Magdy posypał się grad komplementów. Wielu zwróciło uwagę na rozmiar jej brzuszka:

  • Ale brzucho! Zdrowia.
  • No ładnie się Magda najadłaś 🙂
  • Wohooo, jaki już brzuszek duży.
  • Wyglądasz cudownie, dzidzia rośnie!

Gratulujemy i czekamy na kolejne równie piękne publikacje.

Kim jest Magdalena Stępień?

Magdalena Stępień ma 29 lat. Pochodzi z Oleśnicy. W jej żyłach płynie wschodnia krew – jej ojciec jest Rosjaninem. Jako nastolatka wyjechała do Londynu. Po powrocie z Anglii zgłosiła się do Top Model. Wzięła udział w 5. edycji programu, który wygrał Radek Pestka. Poradziła sobie bardzo dobrze – odpadła tuż przed wielkim finałem. Z Jakubem Rzeźniczakiem poznała się przez Instagram. Zaczęło się od niewinnej rozmowy, która zaowocowała spotkaniem. Wkrótce zostaną rodzicami.


Magdalena Stępień w ciąży

Magdalena Stępień w ciąży

Magdalena Stępień w ciąży

Magdalena Stępień w ciąży

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×