Magda Mołek spotkała się z agresją ze strony obcego mężczyzny. W centrum miasta doszło do skandalicznej sceny

Magda Mołek

Magda Mołek

Magdalena Mołek od roku prowadzi kanał W moim stylu. Podczas rozmowy z Dorotą Wellman opowiedziała o przykrej sytuacji, która spotkała ją na drodze. Mężczyzna zwyzywał ją w wulgarny sposób. 

Magda Mołek to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Na szklanym ekranie zadebiutowała najpierw w TVP, a później rozpoczęła współpracę z TVN. Tam dołączyło do obsady śniadaniówki. W Dzień Dobry TVN pracowała przez kilkanaście lat. Podjęła jednak decyzję o tym, by pożegnać się z posadą. O wszystkim przeważyły względy prywatne. Dziennikarka chciała zdecydowanie więcej czasu spędzać ze swoimi dziećmi.

Dzień dobry TVN traktuję jak moje dziecko. Jednak w pewnym momencie, mając już dwóch synów, poczułam, że wszystko trochę zaczyna mi się wymykać spod kontroli. Zrozumiałam, że nie jestem w stanie pracować w weekendy, a właściwie – że tego po prostu nie chcę. Od wielu lat nie miałam wolnych sobót i niedziel — mówiła w Plejadzie.

Gwiazda postanowiła zrobić sobie przerwę od telewizji i zajęła się własną działalnością. Od jakiegoś czasu prowadzi kanał na YouTube W moim stylu, który cieszy się coraz większą popularnością.

Magda Mołek zwyzywana na ulicy przez nieznajomego

Magda na swoim kanale przeprowadza wywiady głównie z gwiazdami show-biznesu. Przez kilka ostatnich miesięcy na zwierzenia namówiła już: Kayah, Małgorzatę Rozenek, Barbarę Kurdej-Szatan, Margaret, a także wiele innych znanych osób. Rozmowy ze swoimi gośćmi prowadzi ona w bardzo ciekawy i profesjonalny sposób, a przy okazji odwołuje się także do przykładów z własnego życia.

Ostatnio jej gościem była Dorota Wellman. Dziennikarki doskonale znają się ze śniadaniówki, gdzie przez wiele lat razem pracowały. Podczas spotkania on-line poruszyły temat szacunku do kobiet i stawiania przez nich określonych granic. Prowadząca ponownie poparła wszystko przykładem z własnego życia. Niedawno nieznajomy mężczyzna potraktował ją na ulicy w sposób, który pozostawia wiele do życzenia.

Wjeżdżałam w jednokierunkową ulicę i widziałam, że dwaj panowie pakowali auto. Trwało to minutę, trzy, cztery, pięć… Ja nie trąbiłam, nic nie mówiłam, ale pomyślałam, że wysiądę i zapytam, jak długo to jeszcze potrwa. Co usłyszałam po powiedzeniu: „Dzień dobry, przepraszam bardzo, jak długo to jeszcze potrwa? Czy mógłby pan przesunąć się w lewo, to wtedy przejadę? – opowiadała.

Odpowiedź kierowcy drugiego samochodu delikatnie mówiąc, przepełniona była wulgaryzmami. Potraktował on dziennikarkę w bardzo lekceważący sposób i agresją słowną zareagował na grzeczne pytanie.

Usłyszałam tak: „Najwcześniej za 5 min, jak będę chciał”. Następnie: „Spi…dalaj, nikt cię dzisiaj nie ru…” – wyznała.

Dorota przyznała, że wobec takiego zachowania kobiety powinny reagować równie stanowczo i dosadnie. Trzeba przyznać, że mężczyzna zachował się skandalicznie.


Magda Mołek w płaszczu Reserved

Magda Mołek w płaszczu Reserved

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek w nowej fryzurze

Magda Mołek w nowej fryzurze

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mołek co dzień ma jakieś problemy. Kogo to obchodzi?

 • Gość pisze:

  W takiej sytuacji, najlepiej szybko odejsc.
  Nie wiadomo na jakiego psychopate sie trafi.
  Zycie i zdrowie najcenniejsze

 • Gość pisze:

  poprzez swoje ostatnie rewelacje straciła moją sympatię

 • Gość pisze:

  Ta Mołek to kupa chodzącego nieszczęścia, ciągle coś złego ją spotyka, a to ksiądz na spowiedzi nie tak ją potraktował, a to jakiś obcy mężczyzna, a to znów coś tam nie tak. Kobito poskładaj się do kupy.

 • Gość pisze:

  Taki live ha ha a ha ha pierwszy raz przeczytałem ćały artykuł i co pani kruk mega plus ma do powiedzenia welcome to poland jesźcze kopa w d..pe brakuje ha ha 3s ale co wtedy by ludzie gadali ale fotki fajne i to tyle

 • Gośćboo pisze:

  Pani Magda pechoea jakas. Jak nie ksiafz przy spowiedzi ti pan od przeprowadzki to niewidaomo kto jeszcze. Same biedy ja spotykaja i musi udowodnic jaki to narod polski chamski i prostacki a ona taka nowoczesna i kulturalna

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×