Szukaj

Magda Mołek odchodzi z TVN. Mówi o nowym projekcie i wolności: „Mam to w d….e”

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek prowadziła W roli głównej, który jesienią nie pojawi się na antenie TVN Style. Jaki ma plan na dalszą karierę?

Magda Mołek przez lata była związana z telewizją TVN. Ponad rok temu prowadziła program telewizji śniadaniowej. Gdy ogłosiła, że ta przygoda dobiega końca, wiele osób przecierało oczy z niedowierzania. Dziennikarka dopiero po fakcie zdradziła powód decyzji. Powiedziała, że jest teraz przede wszystkim mamą i chce się skupić na dzieciach:

Dzień dobry TVN traktuję jak moje dziecko. Jednak w pewnym momencie, mając już dwóch synów, poczułam, że wszystko trochę zaczyna mi się wymykać spod kontroli. Zrozumiałam, że nie jestem w stanie pracować w weekendy, a właściwie – że tego po prostu nie chcę. Od wielu lat nie miałam wolnych sobót i niedziel — mówiła w Plejadzie.

Magda Mołek: program w TVN Style znika z anteny

Magda Mołek, chociaż nie pracowała już w Dzień Dobry TVN, przez kolejne miesiące prowadziła program W roli głównej. Okazuje się, że ten nie pojawi się w jesiennej ramówce, o czym poinformowała Joanna Górska, dyrektor PR TVN Discovery Polska:

Jesienią, ze względu na pandemię, w TVN Style stawiamy na mocne tytuły poradnikowe. Nie wykluczamy powrotu W roli głównej w następnych sezonach i oczywiście pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę – komentuje w rozmowie z Press.pl Joanna Górska, dyrektor PR TVN Discovery Polska.

O tym, że stacja podjęła taką decyzję, Magda dowiedziała się z mediów. O całej sytuacji poinformowała na Instagramie. Dodała czarno-białe zdjęcie, którym wsparła ruch #womensupportingwomen:

Choć sama dowiedziałam się z mediów (!), że nie będzie już mojego programu „W roli głównej”, byłam na to przygotowana. Dlaczego? Bo zadbałam wreszcie najpierw o siebie. I tego Wam życzę: odwagi w decydowaniu o sobie, podejmowaniu trudnych, ale zgodnych z intuicją decyzji i wiary w to, że Wam to wyjdzie. Bo wyjdzie!

View this post on Instagram

#kobietywspierającekobiety #womensupportingwomen KOCHANE DZIEWCZYNY! Piszę tego posta w ważnym dla mnie zawodowo momencie i z przesłaniem/prośbą byście miały odwagę stawiać granice. Ruch #womensupportingwomen ma miliony zwolenniczek na świecie, każda z nas wstawiając swoje czarno-białe zdjęcie, może w ten sposób wyrazić swoją niezgodę na sposób, w jaki jesteśmy traktowane i okazać solidarność z innymi kobietami, które są krzywdzone, wykorzystywane, oszukiwane. To jest mój gest solidarności z tymi z Was, które doświadczacie przemocy. Jakiejkolwiek. I z tymi, które szukacie inspiracji i wsparcia w decyzjach. Jako dziennikarka będę nadal starać się zadawać pytania o nas, nasze potrzeby, zabierać głos w ważnych dla nas sprawach i namawiać Was, byście dbały o siebie. Dlatego powstał mój kanał na YouTubie #WMOIMSTYLU i dlatego robię z Joanną Keszką podcasty o kobiecej seksualności. I choć sama dowiedziałam się z mediów (!), że nie będzie już mojego programu „W roli głównej”, byłam na to przygotowana. Dlaczego? Bo zadbałam wreszcie najpierw o siebie. I tego Wam życzę: odwagi w decydowaniu o sobie, podejmowaniu trudnych, ale zgodnych z intuicją decyzji i wiary w to, że Wam to wyjdzie. Bo wyjdzie! ❤️ Dziękuję Wszystkim Wspaniałym Duszom, które spotykam na swojej drodze 💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫#beyourself #wmoimstylu #challengeaccepted #womensupportingwomen #future #newlife #newme Fot. @hallobrzoza

A post shared by Magda Mołek (@magda_molek) on

Magda nie narzeka jednak na brak wyzwań. W rozmowie z Karolem Paciorkiem zdradziła, że chociaż znika z telewizji, będzie działać na YouTube. Tam prowadzi program W moim stylu, gdzie spotyka się z gośćmi i porusza wybrane przez siebie tematy:

Dla mnie YouTube jest emanacją wolności. Ja tam wchodzę i po prostu wiem, że tam możesz wszytko, ale to będzie w moim stylu, czyli nie będę tam fikać koziołków, nie zamierzam nagle udawać, że jestem kimś innym. Robię tylko swoje rzeczy w sposób, który pewnie sama sobie, będąc w telewizji, zabraniałam robić w taki sposób, jakaś autocenzura, autokontrola. Teraz mam to w d..ie.

Oglądacie jej program?


Ewa Farna w rozmowie z Magdą Mołek. Screen YouTube

Ewa Farna w rozmowie z Magdą Mołek. Screen YouTube

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek w kombinezonie Reserved

Magda Mołek w kombinezonie Reserved

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×