Szukaj

Magda Mołek oniemiała na widok prezentu, jaki znalazła na wycieraczce: „Otwieram. Nikogo nie ma”. Ktoś ją nieźle rozpieszcza

Magda Mołek zakończyła tłusty czwartek z zaskakującą niespodzianką. Gwiazda znalazła na wycieraczce prezent, który nieźle ją zaskoczył. Kto jej go wręczył?
Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek, to gwiazda, która od lat jest związana z telewizją. Przez długi czas prowadziła program śniadaniowy Dzień Dobry TVN. Jednak postanowiła odejść, a swoją decyzję ogłosiła w oficjalnym oświadczeniu. Nie oznacza to, że z wizji zniknęła na zawsze, gdyż nadal możemy ją zobaczyć w programie W roli głównej. Dodatkowo, co jakiś czas pojawia się w roli prowadzącej różne wydarzenia.

W grudniu mieliśmy okazję zobaczyć ją podczas finału ósmej edycji Top Model. Zastąpiła wtedy Joannę Krupę, Zachwyciła wszystkich swoją stylizacją, gdy wystąpiła w przylegającej do ciała, turkusowej sukience. Czym poruszyła lawinę plotek. Chociaż wyglądała świetnie, część internautów dostrzegła nieco zaokrąglony brzuszek i zaczęła doszukiwać się ciąży. Jednak Magda szybko zdementowała te plotki.

Magda Mołek: tłusty czwartek 2020

Dziennikarka dołączyła do gwiazd, które celebrują tłusty czwartek, jednak zrobiła to w całkiem inny sposób niż inni dookoła. Postanowiła wyłamać się z tradycji i zamiast tłustego pączka skusić się na książkę. Ze swoim wyborem podzieliła się z obserwatorami na Instagramie, czym zainteresowała sporą część komentujących.

Książka zamiast pączka? TA książka tak. Kto mieszka na zachodnich ziemiach Polski, ręka w górę. To jest książka o Was i dla Was. „Poniemieckie” Karoliny Kuszyk, germanistki, polonistki i tłumaczki literatury niemieckiej, wreszcie dziewczyny z Legnicy, z mojej rodzinnej Legnicy – napisała.

View this post on Instagram

Książka zamiast pączka? TA książka tak. Kto mieszka na zachodnich ziemiach Polski, ręka w górę. To jest książka o Was i dla Was. „Poniemieckie” Karoliny Kuszyk, germanistki, polonistki i tłumaczki literatury niemieckiej, wreszcie dziewczyny z Legnicy, z mojej rodzinnej Legnicy ❤️ to opowieść o naszych ulicach, domach, mieszkaniach, przedmiotach – wszystkim, co poniemieckie a przecież jest NASZE. No właśnie, czyżby? Opowieść zaczyna się jak najlepszy film: mąż autorki, rodowity Niemiec, w mieszkaniu jej rodziców zmywa naczynia. Płucze starą fajansową miskę i odkrywa na jej odwrocie sygnaturę w kształcie swastyki. – A to co!? Okazuje się, że miska jest w rodzinie od zawsze, nie ma bez niej świąt, bo to w niej wyrastają najlepsze ciasta. Jest od zawsze, czyli od kiedy? Tak zaczyna się śledztwo autorki. Fascynujące! Wciągające, świetnie udokumentowane, pełne emocji i plastyczne w opisie. Mam wrażenie, że czytam o swoim dzieciństwie, o rzeczach, na które nie zwracałam uwagi, albo o sprawach, które mnie zawsze jakoś nurtowały, może nawet uwierały. Bardzo polecam ❤️ P.s. Sweter ze zdjęcia nie jest poniemiecki, tylko z second handu ???? p.s.s.Fotografia na ścianie vintage ✌️ #okienkoMołkaksiążkowego #books #readingissexy2020

A post shared by ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek) on

  • Ja. Wpisuje na listę „do przeczytania”
  • Ooo to ciekawa historia… u nas (na zachodzie), każdej wiosny przy porządkach w ogrodzie, zawsze wykopywaliśmy poniemieckie „skarby” resztki porcelany, butelki z nieznajomą zawartością, itd.! Przeczytam.
  • Dla mnie pozycja obowiązkowa odkąd się pojawiła. Ciekawy, przemilczany temat.
Jednak pączkowe szaleństwo nie ominęło Magdy. Chociaż ona sama wybrała powieść to pączki „przyszły” do niej same. Prezenterka została zaskoczona nimi pod swoimi drzwiami. Na wycieraczce znalazła przesyłkę niespodziankę od sąsiadów, co ogromnie ją zaskoczyło.
Już myślałam, że o tej porze wszystko zjedzone. Aż tu nagle: dzwonek do drzwi. Otwieram. Nikogo nie ma. Na wycieraczce to:
Magda Mołek niespodzianka

Magda Mołek niespodzianka

To Kinga, Mikołaj i Tadzio zostawili przepyszny prezent. Zapewne widzieli post Magdy i postanowili, że nie pozwolą, by pozostała w tym roku bez pączka.


Magda Mołek – Bestsellery Empiku 2020

Magda Mołek – Bestsellery Empiku 2020

Magda Mołek jest w trzeciej ciąży? Gwiazda komentuje

Magda Mołek jest w trzeciej ciąży? Gwiazda komentuje

Magda Mołek – Paszporty Polityki 2020

Magda Mołek – Paszporty Polityki 2020

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×